Sayfa 478/570 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

dakikalık...

1 ocak -- 6 mart...

3. Bist 50 den de kovulduk. Bu hisse çöp yatırımcısına ırzına geçmekten başka ne yaptı. Surekli seri düşüyor. Borsa yesilken düşüyor. Bist tarihinde tek 18 senedir fiyati sabit kalan tek hisse. Cer cop 50tl oldu. 10 katlayan hisse ile dolu endeks. Delircem ya bu hisse neden bukadar kötü fiyatlandı. Jeliboncular sekerlemeciler katladi gitti. İncirci selgd bile 5 katladi. Hala cezalandırılıyor. Bist 50 den de atıldı. Her firsatta neden bukadar satılıyor. 24.42 nedir ya endeks 60 80 100 binde bile bundan değerliydi. Paramız çöp ölü 1.5 yil dir hissedeyim. Delircem. Tam bir hayal kırıklığı. Zaten faizler uçtu artık yabanci da almaz bu hisseyi

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tekrardan 24 düştük. Hedef yine 22.70 rezil hisse . Teknik falan yok. Anca düşer. Hacim de yok artık. A bir lot yetiyor. Alıcısı kalmadi. Giden dönmüyor zaten. Hacimsiz seri düşüyor sürekli.

5. BofA Securities, Türk tüketici ve perakende şirketleri için yeni fiyat hedeflerini açıkladı

Anadolu Efes Al ...... Eski 38.0 .....Yeni 35.0
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. S........ aşağı Kasımpaşa diye bir laf var. Kar payını versin de gölge etmesinler.

7.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Tekrardan 24 düştük. Hedef yine 22.70 rezil hisse . Teknik falan yok. Anca düşer. Hacim de yok artık. A bir lot yetiyor. Alıcısı kalmadi. Giden dönmüyor zaten. Hacimsiz seri düşüyor sürekli.

2 yılda 3,1 tl kar payı alacaksın nesi rezil. Ev kirasından daha fazla veriyor haline şükret. Bir de bedelli parası isteyenler var milleti kaçıncı kez becerdikten sonra.

8.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    2 yılda 3,1 tl kar payı alacaksın nesi rezil. Ev kirasından daha fazla veriyor haline şükret. Bir de bedelli parası isteyenler var milleti kaçıncı kez becerdikten sonra.
    Dediğinin farkindamisin sen. Ben bu hisse için goltas ateks ttrak ve konya sattim. Ve her biri 4 ile 10 kat arası gitti. Ortalama 6k fark var mal gibi bekledim durdum. 28.50 den bile almisligim var efesi. Kopek gibi pişmanlıktan başka birsry değil. Fiyat bak mutluymusun. Ben hala zarardayim Allah belasini versin

Sayfa 478/570 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •