Sayfa 489/570 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Adamlar anladığım kadarıyla re-finansman için tekrar güzel orandan borçlanmış ama bu zaman zarfında bu şirket hiç anapara ödemesi yapmamış mı? O paralarla ne işler çevirmiş...O yatırımlar bu kadar borca değer mi...?

Bilenler bilgilerini paylaşırsa memnun olurum...

2. Neden kimse yok. Gideli 3 ay oldu. Hisse yine aynı yerinde 3 yil elimde tutum yine aynı. Neyse ulker biraz gider se hemen efese atlarım. Beni bekle efes.
    Ulker ve tekden de öptüler beni sen en azından hep sabitsin.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Temettulerden bir miktar elimde nakit vardi faizde tutuyordum ufak bir miktar ekleme yaptim aefes e...
    Yakin takibimde...
    Borclari azalinca kârlari costurabilir mi merak ediyorum.ytd

4. An itibari ile Ccola nin %51 = 11.28 milyar
    Aefes : 13.18 milyar
    Ccola çıktıktan sonra aefes piyasa değeri 1.9 milyar.
    Anadolu etap yaklaşık 1.9 milyar TL ediyorsa
    Aefes bira operasyonlari bedavaya geliyor.
    10 yıl once bir kaç milyar değer biçilmiş Avrupa'daki onlarca bira fabrikasını bedavaya veriyorlar..
    Komedi ..

kağıt korona olmuş entübe halde...İyileşmeye de gönüllü değil....10 yıldır bekleyen ne kazanmışki şimdi bekleyen ne kazansın....6 aylık güzel gelirse ( 3 aylık bence bayağı makyajlıydı -Eurobond mevzusu nedeniyle) belki birşeyler olabilir...6 aylığı görmeden bir öngörüde bulunmak çok zor

6.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    An itibari ile Ccola nin %51 = 11.28 milyar
    Aefes : 13.18 milyar
    Ccola çıktıktan sonra aefes piyasa değeri 1.9 milyar.
    Anadolu etap yaklaşık 1.9 milyar TL ediyorsa
    Aefes bira operasyonlari bedavaya geliyor.
    10 yıl once bir kaç milyar değer biçilmiş Avrupa'daki onlarca bira fabrikasını bedavaya veriyorlar..
    Komedi ..
    Ben de bunu anlamiyorum.Yani cok sacma bir fiyat var bence yukselir anlaminda demiyorum ama zaman zaman turk tuborglarimi sata sata anadolu efes e gecmistim.genel toplamda.ufak bir miktar benim icin.
    Ama inceledikce dusuk bir fiyatlama oldugunu dusunuyorum.
    Orta ve uzun vadede beklentilerime ulasir miyim bilemiyorum tabi...
    Ama cok sacma bir fiyatlama oldugu kesin.
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ben de bunu anlamiyorum.Yani cok sacma bir fiyat var bence yukselir anlaminda demiyorum ama zaman zaman turk tuborglarimi sata sata anadolu efes e gecmistim.genel toplamda.ufak bir miktar benim icin.
    Ama inceledikce dusuk bir fiyatlama oldugunu dusunuyorum.
    Orta ve uzun vadede beklentilerime ulasir miyim bilemiyorum tabi...
    Ama cok sacma bir fiyatlama oldugu kesin.
    Ytd
    Cuma günü biraz daha alsam mı diye bakinirken akşam Coca Cola haberi geldi..

Özbekistan colanin dağıtım hakları da satin alınmış . Orta vadede, Coca Cola Usa in en büyük üreticilerinden biri olacaklar..
    Dile kolay 10 yıl once sadece Türkiye ile başlayan serüven Coca cola ekosisteminde 11.ulkeye çıkmış olacak.. Dünya nüfusunun %5.5 i.

Umarim bilanço öncesi ilave alım fırsatı verir..

8.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Cuma günü biraz daha alsam mı diye bakinirken akşam Coca Cola haberi geldi..

Özbekistan colanin dağıtım hakları da satin alınmış . Orta vadede, Coca Cola Usa in en büyük üreticilerinden biri olacaklar..
    Dile kolay 10 yıl once sadece Türkiye ile başlayan serüven Coca cola ekosisteminde 11.ulkeye çıkmış olacak.. Dünya nüfusunun %5.5 i.

Umarim bilanço öncesi ilave alım fırsatı verir..
    Süper haber

Sayfa 489/570 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •