Sayfa 501/570 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Yarın bilanço kapanıyor kur farkı lehinize görülüyor 6 aylıkta fazlamız vardı bakalım nasıl gelecek bilanço...geçen sayfalarda ccola nın %40 sahip olduğumuz söyleniyordu ben bu dönem çok iyi bilanço bekliyorum bu dipten toparlanma bunun habercisi olabilir...bekleyip göreceğiz artık

2. Sene başından beri getiriyi sıfırlamış. Dolar bazlı durum daha da kötü.

3.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Yarın bilanço kapanıyor kur farkı lehinize görülüyor 6 aylıkta fazlamız vardı bakalım nasıl gelecek bilanço...geçen sayfalarda ccola nın %40 sahip olduğumuz söyleniyordu ben bu dönem çok iyi bilanço bekliyorum bu dipten toparlanma bunun habercisi olabilir...bekleyip göreceğiz artık
    Yani kusura bakmayın da henüz aefes'in ccola'daki payını bilmiyorsunuz ya da yeni öğrenmişsiniz neye göre çok iyi bilanço bekliyorsunuz ?

4.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Yani kusura bakmayın da henüz aefes'in ccola'daki payını bilmiyorsunuz ya da yeni öğrenmişsiniz neye göre çok iyi bilanço bekliyorsunuz ?
    Aefes'in ccola'da payı mı var diye sorarak konuyu daha üst bir noktaya taşıyayım mı
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Aefes'in ccola'da payı mı var diye sorarak konuyu daha üst bir noktaya taşıyayım mı

6.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Espri yapmıştım ama yine de teşekkürler
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    https://simplywall.st/stocks/tr/food...ares#ownership

AEFES.jpg

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Vay be. Çok ilginçmiş hakkaten.

https://simplywall.st/stocks/tr/food...ares#ownership

Burada 50% diyor ama güncel değil herhalde. Şaka gibi.

CCOLA'nın market değeri 22 milyar TL, ve 40-50% hissesine sahip olan AEFES'in market değeri borsada 12 küsür milyar TL.

Bu durumda AEFES'in borsadaki pratik değeri BEDAVA. 0.

ytd

8. Hsbc satmalara doyamadı 10 gündür hergün satıyor. Hangi fon cıkıyor acaba. Günlükte ters fincan kulp var. Cok sakat duruyor sanki

Sayfa 501/570 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •