Special Days Image
Sayfa 559/570 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Kar satışı yapacaktm artk onuda yapmiyorm aq isterse dunya yıkılsin anadolu etap dn ne gelirse artik temettuye kalmis 4 ay 10 yil once 30 lira olan kagidi sen 50 den veriyorsan istetsen 40 dn 30 dn ver alirim . Cokda skmde .

Zorla temettucu yapack bizi mallar

2.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Kar satışı yapacaktm artk onuda yapmiyorm aq isterse dunya yıkılsin anadolu etap dn ne gelirse artik temettuye kalmis 4 ay 10 yil once 30 lira olan kagidi sen 50 den veriyorsan istetsen 40 dn 30 dn ver alirim . Cokda skmde .

Zorla temettucu yapack bizi mallar
    Kolay ekmek yok diyor adamlar

3.  Alıntı Originally Posted by borspack Yazıyı Oku
    Kolay ekmek yok diyor adamlar
    Kolayı zoru yok iceride 26 b nakit var . Pd 34 . En fazla %20 daha duser . Zaten mayista 5 lira verirsr temettu %10 hakkini kullanir . Benm kaybedecegm %10 geriye kalan keyfi bilir . Malimda artar . Bir an evvel usd haftalik toboyu calistirsin yoksa komik durumlara duset bu piyasada

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Benim gozumde mal bu . Agholun paraya ihtiyaci varsa temettuyu yukser verir . Anadolu etap ı da halka arz ederse gida kitliginda yatirimci bollugunda nakit girdisi elde edebilir ancak yabanci yatirimcilarla olur bu halka arz .

Benden bukdr . 10 sene oncr 30 lira olan hisse 250 olsa nr olmasa ne ancak 2004 direncini zorlar .

5. Yemin ederim Bira içemez oldum kederimden.Ne hantal kağıtsın sen ya

6. Cola epey bir zam yapmış gördüm. bugün alayım dedim bir tane.

7. Şirketimizin 6 Aralık 2019 tarihinde yaptığı özel durum açıklamasında Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayii A.Ş. ("Anadolu Efes") ve Özgörkey Holding A.Ş. ("Özgörkey Holding") tarafından AEP Anadolu Etap Penkon Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin ("Anadolu Etap Tarım") hisselerinin alımına ilişkin 4 Aralık 2019 tarihinde bir hisse alım sözleşmesi imzalanmış olduğu ve devir sonrası Şirket'in yönetim yapısının ve hissedarlar arasındaki anlaşmaların herhangi bir hissedarın Şirket'i tek başına kontrol etmesine imkan vermediği belirtilmişti.

Anadolu Efes ve Özgörkey Holding arasındaki söz konusu anlaşmalar uyarınca, Özgörkey Holding'e, Anadolu Etap Tarım üzerinde belirli yönetimsel haklar, yönetime katılma ve pay sahipliği hakları tanınmış olup, işbu özel durum açıklaması tarihi itibarıyla, söz konusu hakların bir bölümü sona ermiştir. Bunun sonucu olarak, Anadolu Efes, Şirket'i tek başına kontrol edebilir hale gelecektir.

Söz konusu kontrol değişikliği Rekabet Kurulu değerlendirmesine tabi olup, bu hususta gerekli başvurular yapılmıştır. Rekabet Kurulu'nun değerlendirmesi tamamlanıncaya kadar Anadolu Etap Tarım, mevcut haliyle, Anadolu Efes ve Özgörkey Holding ortak kontrolünde yönetilmeye devam edilecektir.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 559/570 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •