Sayfa 560/570 İlkİlk ... 60460510550558559560561562 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by borspack Yazıyı Oku
    Yemin ederim Bira içemez oldum kederimden.Ne hantal kağıtsın sen ya
    Bira içecek durum da bırakmadılar birader... bir şişe bira 38-40 lira civarında
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

2. 1 AEFES hissesi 1 şişe bira parası
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

3. 21 yıldır düşen hisse, USD bazında. Düşünce alacaksın diyenlere ithaf olunur.
    Haddini aşan, zıddına döner.

4.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Bira içecek durum da bırakmadılar birader... bir şişe bira 38-40 lira civarında
    Tuborg a başladım😂Ufak bir zararla şutladim.Gelecegi iyi olur umarım.Ama bankalardan bile çok çektirmiş yatırımcısına.YTD

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayii A.Ş. ve Özgörkey Holding A.Ş.'nin ortak kontrolü altında olan AEP Anadolu Etap Penkon Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin tam kontrolünün AEFES tarafından devralınması.

https://www.rekabet.gov.tr/tr/Bildir...0-005056850339
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. CARLSBERG GROUP, RUSYA'DAKİ İŞLERİ İÇİN ALICI SEÇMEYE BAŞLADI

https://abnews.ru/news/msk/2023/2/7/...-seredine-goda
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Geçmiş yıl temettü dağıtma yüzdelerine bakarsak bu kağıt 7-8 TL arası temettü vermesi gerekmez mi? İşyatırıma göre karının sürekli tamamından fazlasını dağıtmış. Bu fiyat bence anormal.

Sayfa 560/570 İlkİlk ... 60460510550558559560561562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •