Sayfa 71/570 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 561 - 568 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. hisse başı 177 kuruş temettü veriyor...ele geçen 150 kuruş....
    18.23 hisse fiyatına göre %9.7
    bakanlığın almış olduğu tavsiye kararını umarım uygulamazlar...
    %25 uygulanırsa 0.44 kuruş temettü verir...
    bu durumda gelecek yıl temettüsü daha yüksek olur..

Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Citi kemiksiz 100bin aldı son yarım saate odur

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen citi menkul dün son 20 dakika da adeta ortalığı silip süpürdü aldı.

Arkadaşlar aracı kurumumla görüştüm, takaslara baktırdım Merrilly Lynch'in elinde mal olmadıklarını söylediler, peki bu kimin malını satıyor onu anlamadım, yardımcı olsanız çok sevinirim.

7.50 den sattığım Brsan'ı satıp, seni aldığım güne lanet olsun. 300 bin lirayı hangi hisseye yatırsaydım bu haftada en az 50 bin getirisi olurdu. Ama beni sinir ettiniz gerekirse tüm portföyümü size yatıracağım, elbet bir gün hak ettiğin değere gelirsin.

5.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar aracı kurumumla görüştüm, takaslara baktırdım Merrilly Lynch'in elinde mal olmadıklarını söylediler, peki bu kimin malını satıyor onu anlamadım, yardımcı olsanız çok sevinirim.
    Sayın Muhtar63;
    Merrilly Lynch, in takas saklama yetkisi yok!
    O hep Citibank’ın takasındaki hisseleri alır-satar.

6. A efes bedelsiz sermaye arttırımı yapma olasılığı var mi? tecrübeli kıdemli arkadaşlar bilgi verirse seviniriz

7. arkadaşlar bakanlığın kararını uygulayabilirde uygulamayabilirde.bugün kü torba yasada bu karar var görünüyor.şimdiii gelelim uygularsa ne olur uygulamaz ise ne olur onu tartışalım.öncelikle uzun zamandan buyana taşıdığım blok efeslerin%40 nı geçen hafta diğer hisselere çevirdim.önlem amacıyla ne olur ne olmaz.1-temettü verdi diyelim zatenyabancı temettü veriyor diye hisseyi taşıyor.hisse 1,5 aşağı gelir biz küçükler için fazla değişen birşey olmaz.fakat temettü AGHOL e bu ortamda cansuyu olacaktır dört göz ile temettüyü bekliyor hatta temettü açıklandığında tavan yapmıştı bikimkisi küçük bi artı.artı kasa boşalıyor şirket için olumsuz.2-temettü dağılmadığını yada %25 oranında dağıtılırsa para keş olarak kasada kalır şırket için olumludur.önünde değişik seçeneklere kapı aralıyabilir.bazı kesimler satış yapabilir olumsuz.kime nekadar satar satmaya kalkarsa milyon lotları bu işlem hacmi ile nasıl gerçekleştirir zor.yazacak olumlu ve olumsuz seçenekler o kadar çok durum varki bir ara hepsini satacaktım ki baktım düşseydi zaten düşerdi dedim kalanları korudum.artık bekleyeceğim olan oldu.

Sayfa 71/570 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •