Sayfa 77/570 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 609 - 616 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bedava işlem gordugu kesin , bir de gida uzerine is yapan tum sirketler dipten ikiye katlamisken ! evde kalan ruslarin yapacagi tek seyi ureten firmanin dipten tepki bile vermemesi ilginc.

2013 yilinda dip fiyati 19.20 seviyesi imis. o gunden bugune bu fiyatlarda ortalama yapmis

insanlarin yiyecek icecek taleplerinin zirve yaptigi bir yilda tarihi zirvelerine gitmesi beklenir normalde. cunku bu türden özel durumlar 100 yilda 1 olur.

yatırım tavsiyesi degildir
    Hocam benim anlam veremediğim şey, Merril Lynch'in elinde mal yok diyorlar ama bu kimin malını satıyor? Küçük yatırımcıyı dökmek için böyle bir kandırmaca olamaz ya.

Sanırım bunlar benimle uğraşıyor benim elimde tam 16 bin lot var, onlar da 18.73'e 16 bin lot koymuşlar. benim lot ları istiyorlar sanırım

3. Aselsan yabancı alımı ile bedelsiz beklentisine girdi tavana yaklaşık kapadı, Ereğli acaba ondan mı feyz aldı neydi bugünkü hareketleri. Bunu merak edişim Efes de de benzer temettü baskısı gormemden yoksa bedelsiz vereceklerini düşünmüyorum ki millet de düşünmüyor belli endeks arti 2,5 kağıt karanlık odada artı 1 zor gördü, neyse düşerken önden düşmesin yeter bana

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Aselsan yabancı alımı ile bedelsiz beklentisine girdi tavana yaklaşık kapadı, Ereğli acaba ondan mı feyz aldı neydi bugünkü hareketleri. Bunu merak edişim Efes de de benzer temettü baskısı gormemden yoksa bedelsiz vereceklerini düşünmüyorum ki millet de düşünmüyor belli endeks arti 2,5 kağıt karanlık odada artı 1 zor gördü, neyse düşerken önden düşmesin yeter bana
    Hocam benim yazdıklarım diğer kıymetli arkadaşlarımızı etkilemek gibi olmasın ama gün gelecek Aefes fiyat olarak aselsan ı ikiye üçe katlayacak diyorum tahminimce. Kıymetli arkadaşlardan ricam, yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Bana bakmayın siz, ben ''sabır'' sembolü olan Hz. Eyüp'ün şehrinden yazıyorum çünkü.

5.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Hocam benim yazdıklarım diğer kıymetli arkadaşlarımızı etkilemek gibi olmasın ama gün gelecek Aefes fiyat olarak aselsan ı ikiye üçe katlayacak diyorum tahminimce. Kıymetli arkadaşlardan ricam, yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Bana bakmayın siz, ben ''sabır'' sembolü olan Hz. Eyüp'ün şehrinden yazıyorum çünkü.
    Fazla iddialı olmuş ama keşke olsa sabredene muhakkak faydası olacaktır kağıdın, endeksin sahlandığı bugün merrill baskısı olmasa daha güzel kapanış olurdu artık hayırlısı olsun

6. Merli kimin malını sattı....kendinin takas saklama yetkisi yok biliyorum...kimin virmanladığını iki gün sonra öğreneceğiz...

7. Bin lota 1.777 TL temettü verecek...düzenleme gelse bile yıl sonu kalanı ödenecek...

teknik olarak da cok iyi duruyor. bu seviyeler aşılırsa 21 lira ilk seviye olacaktır.

dünya'da ki bu gıda karmaşasi ortaminda 26.60 ustune atarak yeni zirveleri zorlamasi beklenir dogal olani budur Ama ama ama !!!???

yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 77/570 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •