Sayfa 355/570 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    togg soruladık ag hol sayfalarında var
    migrosla efes karşılaştırırsan şu durumda migrosa hakaret etmiş olursun
    asuzu sipariş arttırdı beğeniyormuyum hayır ama iyileşme var
    çelik motor 2. el araç fiyatları son 2 ayda ort %30 arttı e tabi .çelik motorda kar yaptı
    adel küçük firma ömrümde bakmadım
    Bence dert etme buraya yazdığım ve yazamadığım şirketlerin hepsinin zararlarını Ccola ve Aefes olarak karşılar o holdingi zarardan kurtarır :D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,381
    tuborg pazarlamacisi bize de dadandi.
    bunu nasil bloklariz?
    yardim lutfen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,381
    sadik uye gibi sapik uye statusu de olmali burada

4.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    tuborg pazarlamacisi bize de dadandi.
    bunu nasil bloklariz?
    yardim lutfen
    azizim boş ver. darağacından ormanlar kursak soyunu kurutamayız bunların. hele şu ikinci çeyrek bilançoları bir açıklansın birileri sağlam göt olacak. rusyadaki şirketlerin ruble ile değerlemeleri ve 2. çeyrekte tl karşısında rublenin kazançları sonrası bilançoda sağlam bir güzelleşme olacak.

5. Bilen bilir, Rusya'daki fabrikalar başta olmak üzere tüm duran varlıklar ruble ile değerleniyor. 1. çeyrekte TL sürpriz yaparak %20 civarı değerlenmişti Ruble'ye karşı. 2. Çeyrekte ise yılbaşındaki eski haline geri döndü. Bu sebeple 2. çeyrek bilançonun sürpriz yapacağını tahmin ediyorum.

Ayrıca bira satış hacminde de hiç küçülme beklemiyorum açıkcası. (Özellikle satışlarda aslan payını alan Rusya ve Ukrayna pazarında)

6.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    sadik uye gibi sapik uye statusu de olmali burada
    Bide zeka küpleri de olmalı bu özellikle olmalı 😅😅😅

7. ruble değerleme den kar yapacak fiktif kar ,yabancı para çevrim farkı önemli olan faaliyetten kar yapmak yabancı para çevrim farkı THY de 24.4. Milyar TL kim sallıyor değerleme farklarını ? Hangi yatırım şirketi kaale alıyor önemli olan verim satış büyümesi favök karlılık

8.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Bilen bilir, Rusya'daki fabrikalar başta olmak üzere tüm duran varlıklar ruble ile değerleniyor. 1. çeyrekte TL sürpriz yaparak %20 civarı değerlenmişti Ruble'ye karşı. 2. Çeyrekte ise yılbaşındaki eski haline geri döndü. Bu sebeple 2. çeyrek bilançonun sürpriz yapacağını tahmin ediyorum.

Ayrıca bira satış hacminde de hiç küçülme beklemiyorum açıkcası. (Özellikle satışlarda aslan payını alan Rusya ve Ukrayna pazarında)
    Şirketin gelecek beklentileri notunda kendileri küçük çüft haneli daralma beklediklerini duyurdular.

Sayfa 355/570 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •