Sayfa 363/570 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. bilen varsa efes ayarında benzer büyüklükte ciro , satış hacmi olan yurt dışı bira şirketi varmı
    finansallarını efes ile karşılaştırmak istiyorum

2. Sayın hayek, karamsar yorumlara bakmayınız. Rubledeki değerlenmeden 2. bilançoda 1 milyar kar yazacak, 3. bilançoda dolardakı değer kaybından 1 milyar kar yazacak gibi duruyor. Dolar çok dik yaptı yıl sonuna kadar 6,30 a kadar geriler diye düşünüyorum. City iki gündür mal topluyor. Bu tahtayı yukarıya taşıyacaklar. Ben karımı burda bıraktım ve üzerine 1 lot bile eklemiyecem. Eğer karamsarlığa kapılıp satılacaksa bile karınızı bırakın derim. 10 yıllık bir enerji birikimi var, yatırımları bitmiş meyve yeme zamanı gelmiş. Yt değildir. Zaten ben de buraya yatırım yapmadım düşük fiyata satan ile yüksek fiyata alan arasındaki fark bende emanet duruyor. Ben bir hisseyi yüksek fiyattan alana kadar.....

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by orcik37 Yazıyı Oku
    Sayın hayek, karamsar yorumlara bakmayınız. Rubledeki değerlenmeden 2. bilançoda 1 milyar kar yazacak, 3. bilançoda dolardakı değer kaybından 1 milyar kar yazacak gibi duruyor. Dolar çok dik yaptı yıl sonuna kadar 6,30 a kadar geriler diye düşünüyorum. City iki gündür mal topluyor. Bu tahtayı yukarıya taşıyacaklar. Ben karımı burda bıraktım ve üzerine 1 lot bile eklemiyecem. Eğer karamsarlığa kapılıp satılacaksa bile karınızı bırakın derim. 10 yıllık bir enerji birikimi var, yatırımları bitmiş meyve yeme zamanı gelmiş. Yt değildir. Zaten ben de buraya yatırım yapmadım düşük fiyata satan ile yüksek fiyata alan arasındaki fark bende emanet duruyor. Ben bir hisseyi yüksek fiyattan alana kadar.....

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunları şirket analistleri de biliyor merak etmeyin fiktif kur gelirlerini kimse kaale almıyor 120.000 borsada bu seviyede ise 100.000 borsada x olur , özelikle 6.30 dolar kuru tahmininiz kaynağını Merak ettim , Efes yatırımınızın nekadar doğru olduğunun tespiti olmuş böyle şirkettede böyle yatırımcı olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
    gordugum kadariyla tahrik burayi susturmus... ve gercek amacina ulasmis.
    Arkadasin rol aldigi diger dizide thrik ile ilgili yeni bilgiler var.
    (Tahrikìn maddi durumu nasil, tahrik parayi nereye yatiriyor, vs..)
    izlemek isterseniz sizi aghol forumuna bekleriz.

5.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    gordugum kadariyla tahrik burayi susturmus... ve gercek amacina ulasmis.
    Arkadasin rol aldigi diger dizide thrik ile ilgili yeni bilgiler var.
    (Tahrikìn maddi durumu nasil, tahrik parayi nereye yatiriyor, vs..)
    izlemek isterseniz sizi aghol forumuna bekleriz.
    okuyun gerçekten ; borsa fiyatlaması ile ilgili bir kaç konu yazdım hakaretler hariç iyi bilgiler var yaralanın isterim

ben yatırımlarım kısaca hektaş, egeen, bilici yatırım bunlar 2 yıl ve üstü yatırımlar
    gözde girişim 1,5 yıl
    frigopak 3 ay
    ag hol 1 ay
    başka borsa yatırımım yok
    hiç hektaş egeen sayfalarında yazmadım
    biraz bilicde yazdım 1 yıldır bakmıyorum bile
    sadece sıkıntılı olan yatırımlar aghol ve gözdede ağırlıklı yazıyorum belki frigoda 1 kaç kez yazmışımdır
    iyi olan yerlerde işleyen sistemde ne yazacaksın ?
    önemli olan sıkıntılı yerlerde yazıp bu sıkıntıların giderilmesinde katkıda bulunmak
    bukadar potansiyeli olan şirketlerin bu durumda olamaları yazık
    ben yatırımcıyım isterimki efes 20 alayım 80 vereyim yada ag hol
    ama bunun için düzelme şart düzelme içinde sorun tespiti ve bu sorunların şirket yönetimi ile paylaşılması bence çok çok önemli

6. gümrük vergisi muafiyeti ve KDV istisnası şirketin bilançosuna nasıl yansır. muhasebeleşmeden anlayan arkaşlar açıklarsa sevinirim

7. Gönül istemez ama grafiğin dibinde 10 rakamı gözüküyor gibi ( tarihi dip)

8.  Alıntı Originally Posted by lacan Yazıyı Oku
    Gönül istemez ama grafiğin dibinde 10 rakamı gözüküyor gibi ( tarihi dip)
    bence çok söyledin. nominal değer 1 TL'ye kadar düşer bu.

Sayfa 363/570 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •