Sayfa 479/570 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Kendi hatanı yazmışsın , borsa ya hep ya hiç yeri değil. Sepete farklı yumurta koymak birinci kural. Buna uymayan fazlasıyla cezalandırılıyor. Ama şu sızlanmayı bırak 500 bin tl ev alsan 1500-2000 tl arası kiraya verirsin. Aynı paraya Efes alan iki yıldır aylık 2800 tl alıyor şükür et. Kimse evin değeri artmıyor diye sızlanmıyor. Aghol taşıyanlar ne yapsın 10 krş ile yetiniyorlar garibanlar.
    Daha önce yazdım benzerlerine göre Efes'in ederi 6-10 milyar usd arası. Sabret kar payını al güle güle harca hisseyi izleme.
    Bitcoin 100 usd idi 50000 usd oldu ne yapalım yani Bitcoin alamadık diye hayata mı küselim. Bak Efes 3.25 usd 50 usd olamaz mı?

2. Bu arada bazı kurumlar krediye Efes aldırmıyor ama abuziddin hisselerde alabilirsin diyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Kendi hatanı yazmışsın , borsa ya hep ya hiç yeri değil. Sepete farklı yumurta koymak birinci kural. Buna uymayan fazlasıyla cezalandırılıyor. Ama şu sızlanmayı bırak 500 bin tl ev alsan 1500-2000 tl arası kiraya verirsin. Aynı paraya Efes alan iki yıldır aylık 2800 tl alıyor şükür et. Kimse evin değeri artmıyor diye sızlanmıyor. Aghol taşıyanlar ne yapsın 10 krş ile yetiniyorlar garibanlar.
    Daha önce yazdım benzerlerine göre Efes'in ederi 6-10 milyar usd arası. Sabret kar payını al güle güle harca hisseyi izleme.
    Bitcoin 100 usd idi 50000 usd oldu ne yapalım yani Bitcoin alamadık diye hayata mı küselim. Bak Efes 3.25 usd 50 usd olamaz mı?
    Ne kullanıyorsun bilmiyorum ama son 1 yilda ev ve araba fiyatları 2 arsa fiyati 3 katladi. Efes 24 tl tutunmadi gecen yilda bu civardaydi siz bin tl fark var diyorsun efes bize reelde %50 zarar ettirdi. Neyin kafası zicmisim temettusune. Her koşulda deli zarar.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Ne kullanıyorsun bilmiyorum ama son 1 yilda ev ve araba fiyatları 2 arsa fiyati 3 katladi. Efes 24 tl tutunmadi gecen yilda bu civardaydi siz bin tl fark var diyorsun efes bize reelde %50 zarar ettirdi. Neyin kafası zicmisim temettusune. Her koşulda deli zarar.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen en iyisi hisseleri sat yerine araba al. Burada kar da olabilir zarar da. Bu söylediklerinden sonra yaşadığını hak etmişsin. Önce saygılı olmayı öğren .

5.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Bu arada bazı kurumlar krediye Efes aldırmıyor ama abuziddin hisselerde alabilirsin diyorlar.
    En son ekim ayında iş yatırımdan kredili de almıştım nasıl vermezler kredili gerçi şu zamanda faizler yüksekken de alınmaz ya

6.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Sen en iyisi hisseleri sat yerine araba al. Burada kar da olabilir zarar da. Bu söylediklerinden sonra yaşadığını hak etmişsin. Önce saygılı olmayı öğren .
    ihbar ediyorum, mira hisselerini satıp araba aldı )))

7. Döviz borcu olan şirketlere tahmini kur farkı tutarı:

31.12.2020
    Dolar : 7.3405 TL
    Euro : 9.0079 TL

31.03.2021
    Dolar : 8.3258 TL ( Kur 0,9853 TL artmış)
    Euro : 9.7688 TL ( Kur 0,7609 TL artmış)

Döviz borcuna göre üç aylık bilançoya yansıyacak kur farkı ?

8.  Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    ihbar ediyorum, mira hisselerini satıp araba aldı )))

Ben de ihbar da bulunuyorum , Şarkıcı Borsacı 28,30'dan sattıklarını buralardan yerine koyuyor ).

Sayfa 479/570 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •