Sayfa 534/570 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Twit burda...

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

Akşama Q1 açıklanmış olur..Bakalım Rusya da boşalan pazardan ne kadar faydalanmış...Q2 de daha net görürüz ama q1 de ip ucu verir...

Ayrıca abinbev hisseleri nasıl satın alınacak ; bedelli tahsisli mi yoksa nakit mi? Bedelli tahsisli olursa kasadan para çıkmadan operasyonlar devir alınmış olur ve çok güzel olur.Keltoşun şirketi çok şeffaf olmadığından konu hakkında açıklama da gelmedi maalesef...Yakında haber düşer diye ümit ediyoruz...

3. Aefes 132 milyon zarar açıkladı. Favök karı 2 milyar. Bilanço güzel.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

a.q tahtası , ukraynaya 980 milyon zarar yazmış.... O güzelim bilançonun içinden kara tren geçirmişler...Allahtan tek seferlik zarar demişler...

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    a.q tahtası , ukraynaya 980 milyon zarar yazmış.... O güzelim bilançonun içinden kara tren geçirmişler...Allahtan tek seferlik zarar demişler...
    Ukraynadaki 3 fabrikada 3000 kişi çalışıyormuş ve her ay maaşları yatıyormuş. Kapalı fabrikaya o kadar maaş haricinde depolardaki mallar bozulmuştur. Fabrikaya bomba falan isabetini hiç hesap etmiyorum.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Ukraynadaki 3 fabrikada 3000 kişi çalışıyormuş ve her ay maaşları yatıyormuş. Kapalı fabrikaya o kadar maaş haricinde depolardaki mallar bozulmuştur. Fabrikaya bomba falan isabetini hiç hesap etmiyorum.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bunlardan daha vahimi tüketim yok ve satış durmuş. ne kadar sürer belli degil. rusya da talep ilerde zorlanırsa talep ne olur? sonuçta bu ucuz hisse ucuzluğuna bahane bulmuş oldu. ytd.

7. 1 liralık elmalar 17 TL oldu bu Anadolu etap 30.000 hektarda tarım yaptığı halde hiç mi para kazanmamış ?

Zamanında dönümü belki 3 5 bine alınan tarlalara bugün 50 bin TL verseler satmazlar
    Ama Anadolu Etap hakkında yatırımcı maalesef detay ogrenemiyor.

Ukrayna Rusya olayı ise şirketinin şuan en zayıf karnı.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    bunlardan daha vahimi tüketim yok ve satış durmuş. ne kadar sürer belli degil. rusya da talep ilerde zorlanırsa talep ne olur? sonuçta bu ucuz hisse ucuzluğuna bahane bulmuş oldu. ytd.
    abinveb den hisseleri ucuza kapatma operasyonu çektiler..Satış için 3 aylık referans olacağını düşünüyorum...Operasyon tamamlandığında algı değişecek ama olan bizim 1 milyar kar gelecek bilançoya oldu...

Rusya ve TR de ciddi büyüme var , umarım bu güzel bilanço yıl sonunda bize olumlu yansıyacak şekilde düzelir....

Sayfa 534/570 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •