Sayfa 316/570 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. SPK ya başvuruda bulunuldu ancak onaylanmadı. Nezaman onaylanır diye sordum yanlış anladınız sanırım

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ticaret bakanlığının odalar ve borsalar birliğine gönderdiği tebliğde 30.09.2020 tarihine kadar kar payı dağıtımları bi önceki senenin %25ini geçemeyecek dediği için şirket temettüyü yasağın bitiş tarihi olan 1 ekimde dağıtacak.1 Ekimde hisse başına alacağımız yaklaşık olarak 1,5 tl temettü 14 temmuz tarihinde dağıtılsaydı kısıtlama sebebi ile 0,375 tl hisse başına temettü düşecekti.Elindeki kar payının tamamını dağıtabilmek için yapılan bir hareket.yatırımcıların ,temettü dağıtarak her sene güvenini sağladığı için ve önünü görebildiği için 14 temmuzda başvuruları başlattı.17 temmuzda temettü yatanlar ise tebliğ içerisinde istisnaları karşılayanlara yatacak.
    Umarım bu durum bakanlık tarafından düzeltilir ve yabancı yatırımcının çoğunlukta olduğu temettü dağıtan şirketleri korur.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. benim kafama takılan şu 14 temmuzda elinde 20 bin lot olandan 35 binlira gibi rakam overoldan düşecek, bir ekimde 30 lira artacak.bi şekilde şirkete borç vermiş gibi olacağız.bu benim için sorun değil, ama yabancı için nasıl anlıyamıyorum.ayrıca şöyle düşünüyorum, aghol e para geçebilmek için efes önümüzdeki sene mayısta 2500 tl daha verecek.yani diyorum ki 10 ayda 4000 tl alma ihtimalimiz çok güçlü..belki benimki fantezidir, bilemiyorum. yatırım tavsiyesi değildir, paradan anlamam fena şiir yazar türkü söylerim

4.  Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    benim kafama takılan şu 14 temmuzda elinde 20 bin lot olandan 35 binlira gibi rakam overoldan düşecek, bir ekimde 30 lira artacak.bi şekilde şirkete borç vermiş gibi olacağız.bu benim için sorun değil, ama yabancı için nasıl anlıyamıyorum.ayrıca şöyle düşünüyorum, aghol e para geçebilmek için efes önümüzdeki sene mayısta 2500 tl daha verecek.yani diyorum ki 10 ayda 4000 tl alma ihtimalimiz çok güçlü..belki benimki fantezidir, bilemiyorum. yatırım tavsiyesi değildir, paradan anlamam fena şiir yazar türkü söylerim
    böylelikle elinde ne kadar hisse olduğunu da söylemiş oldun

ben de gelecek yıl artan bir temettü verimi bekliyorum. Holding hakim ortak ve en çok hisseye sahip. Her ne kadar borçlarının karşılığı olarak yeterince mal varlıkları (menkul, gayrimenkul vs) varsa da kendi finansal yapısını düzeltmek için yüksek temettü çekmesi lazım büyük iştiraklerden. Migros'un borcunun bu yıl sonu bitmesini bekliyorum o yüzden elde sadece Anadolu Efes kalıyor holdingin finansal yapısını düzeltebilmek için.

5.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    böylelikle elinde ne kadar hisse olduğunu da söylemiş oldun

ben de gelecek yıl artan bir temettü verimi bekliyorum. Holding hakim ortak ve en çok hisseye sahip. Her ne kadar borçlarının karşılığı olarak yeterince mal varlıkları (menkul, gayrimenkul vs) varsa da kendi finansal yapısını düzeltmek için yüksek temettü çekmesi lazım büyük iştiraklerden. Migros'un borcunun bu yıl sonu bitmesini bekliyorum o yüzden elde sadece Anadolu Efes kalıyor holdingin finansal yapısını düzeltebilmek için.
    kredili diyelim..

6. Haftaya % 7 temettü verecekmiş gibi hareket etmiyor. Merakla bekliyorum

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. insanı çıldırtacak bir kağıt

8. kolanın kredi notu iki tık artmış

Sayfa 316/570 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •