Sayfa 453/570 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Üstünde 2019 ve 2020 temettüsü varsa iyice ucuz olur bu şirket.
    duruyor, 4 aralıkta alacağız, mayısta elinde olanlar hala taşıyorsa benim gibi bu mayısta da en az bi 1500 daha alacak diye umuyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    duruyor, 4 aralıkta alacağız, mayısta elinde olanlar hala taşıyorsa benim gibi bu mayısta da en az bi 1500 daha alacak diye umuyorum.
    Yanlış mı anladım;mayıs 2020 den sonra alanlar temettü alamıyacaklar mı demek istediniz?

3.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Yanlış mı anladım;mayıs 2020 den sonra alanlar temettü alamıyacaklar mı demek istediniz?
    alamayacaklar, temettüler düştü ama paramız yatmadı.ama şöyle bi durum var, 1 yıl kağıtta bekleyen en az 3000 lira net temettü almış olacak.eğer mayısta tekrar geçen seneki kadar temettü verirse...beklenti anlamında çok olumlu, yabancı temettüye bakar...

4. Hukumetten yeni bi uzatma gelmezse temettüler 4 ocakta hesaplara yatacak temettü fiyati hisse fiyatından düştüğü için temmuzda temettü verdiği tarihten 1 gün önce kimin elinde varsa aynen hesabına yatacak
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

5. Totem mi yapılıyor acaba.yazmayınca mı gidecek hissemiz

6.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Taşımasına gerke yok temettu tarihinden elinde varsa o para hisseyi satsan da alırsın.
    Ben temettu den 1 gun once sattim. Ertesi gün. Geri aldim temettuye katılmamak için. Bana vermez. Cunku ben hak etmedim.
    Akıllılık etmişim. Temmetu parasıni 9 aydir kullanmış oldum :D

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Izdirap hissesi. Cuma düşüşte endeksin iki kati düştü simdi de 23 olamadi. Havacilik %uctu gitti. 2 hafta önce 44tl olan pegasus 70 gecti.

8. ** virüsü bir bizi mi vurdu ulkede. Bizden başka sektör kalmadi. Fiyati düşük kalan. Aşi fiyatlamasi yapmayan bir biziz 17 yildir uyuyor yabanci %72 aldılar. Biraz daha eklemeler ortada hisse kalmaz. 100bile olur bu hisse. Nasil pgsus 20 den 100 cikti. Covid oncesi.
    Biraz destek bir hafta satıcıları karsilasa bir kurum. Uçar gider bu

Sayfa 453/570 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •