Sayfa 480/570 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. yav arkadaş, bu gidişle tuncayın hisselerinin hepsini alacagım. ne bereketli hisseymiş. hisse adedi bazında 2 yıl öncesine göre neredeyse 3 e katladım. ama dolar bazında hala zarardayım

2.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    yav arkadaş, bu gidişle tuncayın hisselerinin hepsini alacagım. ne bereketli hisseymiş. hisse adedi bazında 2 yıl öncesine göre neredeyse 3 e katladım. ama dolar bazında hala zarardayım

Yabancı yeni alım yapmıyor ucuza kapatırım diye , patron 11 sene önce dolar bazında 6 katına sattığı için almıyor yabancıya sattığı malı ucuza geri alırım diye. İki sene önce aldıysanız şanslısınız çünkü iki yıldır yüksek kar payı dağıtıyor. Aynı paraya ev alsaydınız yarısını kazanırdınız üstüne bir de %35 gelir vergisi öderdiniz. Yine de portföy yapmanızda fayda var, benzer temettü veren hisseleri tavsiye ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Ben de ihbar da bulunuyorum , Şarkıcı Borsacı 28,30'dan sattıklarını buralardan yerine koyuyor ).
    hala koymadım, ukrayna biraz daha karışsın koyacağım

4.  Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    hala koymadım, ukrayna biraz daha karışsın koyacağım
    Vay be, bundan sonra sana diplomat şarkıcı borsacı diyeceğim.

5. Nedir bu sosyal medyanın bazı yerlerınde gecen
    Cin olayı?

Cınde fabrıkası mı olacak?
    Yoksa cıne baska ulkelerden 30 mılyon lıtre ıhrac etmeye devam mı edecek?

Cınlılerın bira sevgısı ılgınc geldı.?
    Cınlıler ıcse ıcse pırınc suyu ıcer dıye dusunuyordum ama
    Efes malt suyunu cok sevmısler anlasılan..
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    ihbar ediyorum, mira hisselerini satıp araba aldı )))
    Not olarak kalsın. Efesleri taşıyorum, portföydeki bilumum döviz, gümüş ,altın ve diğer hisseleri satarak aldım arabayı. Diğer taraftan aldığım arabanın liste fiyatı iki hafta sonra Nisan ayında %20 arttı. Bu arada arabanın fiyatı 2017'den beri 3 kat artarken Efes yerinde saydı. Bilmem anlatabiliyor muyum.

7. Araba fiyatlarının artışında chip tedarik sıkıntısı yüzünden üretimin durması hammadde fiyatlarında %30'a varan fiyat artışlarının etkisi var. Yerli üreticilerde 3 haftaya varan duruşlar olduğunu duydum. Bu arada emektar arabamı ikinci elde havada kaptılar. İkinci el arabanın borsasını kursalar, inanın şirket borsasına kimse uğramaz.

8. Temettüye kadar seninleyim.
    Böyle günlerde düşmedinya seni tebrik ediyorum....

Sayfa 480/570 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •