Sayfa 500/570 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Gidin kripto alın daha iyi bu hırsızlara yedirmeyin paranızı. Burada hem patron riski var hem döviz hem de siyaset. 5 yıldır ucuz diye alanların hepsi ciddi zarar etti.

2. 20-25 gün sonra eger bilançolarda oynama yapmazlar ise tarihi bilanço açıklayacak şirkete bak...neyse ki ufak mallandık teşekkürler...

3.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    20-25 gün sonra eger bilançolarda oynama yapmazlar ise tarihi bilanço açıklayacak şirkete bak...neyse ki ufak mallandık teşekkürler...
    Getirdi fiyati 20 ye usd 8.88 iken

İnanılması çok güç

4. Dolar bazında tüm zamanlar dibinde. 2.26 dolar ile. Yuh be.

ytd

5.  Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Bazen alıp satıyorum.. Ky var yani, Herkes pusudadır belki. Hacim çok az geldi bana. Tarihsel olarak dipte mi acaba. Bilen varsa söylesin bi zahmet. Fiyatın geride okduğu aşikar. 8 senedir öyle galiba. Aldık şansa belki şimdi yükselir belki 8 ay sonra veya 2sene sonra. Bana göre ucuz. Yinede piyasa herkesten daha çok bilir tabi ki.

YTD

Para tekniği yapar.
    Dip noktası 18'ler, sanki tekrar 19'lara değdirebilirler. İş yatırım hedef fiyatı 31 verdi, dip noktasından bu seviyelere hızlı bir çıkış yapabilir bu sene.

2019'dan beri bu hissede zaman zaman al-sat yapıyorum, hic zarar etmedim. Örneğin. geçen sene eylülde 18,80-19,10 arası alıp, 1 hafta içinde 19,70-20,10 arası satmışım. Ekimde 20-22 arası al-sat yapmışım. Temettü zamanına yakın alıp, denildiği gibi çıkış yapınca satmak lazım. Mart 2021'de 24'lerdeydi, o zamandan beri inişte ama arada hep al-sat'a uygun hacimler, iniş çıkışlar oldu. Yüksek temettü verdiğinden bedelsiz verip, bölünmüyor sanırım. Uzun vade alınacak bir hisse değil geçmişe bakıldığında. YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by Karfez Yazıyı Oku
    Dip noktası 18'ler, sanki tekrar 19'lara değdirebilirler. İş yatırım hedef fiyatı 31 verdi, dip noktasından bu seviyelere hızlı bir çıkış yapabilir bu sene.

2019'dan beri bu hissede zaman zaman al-sat yapıyorum, hic zarar etmedim. Örneğin. geçen sene eylülde 18,80-19,10 arası alıp, 1 hafta içinde 19,70-20,10 arası satmışım. Ekimde 20-22 arası al-sat yapmışım. Temettü zamanına yakın alıp, denildiği gibi çıkış yapınca satmak lazım. Mart 2021'de 24'lerdeydi, o zamandan beri inişte ama arada hep al-sat'a uygun hacimler, iniş çıkışlar oldu. Yüksek temettü verdiğinden bedelsiz verip, bölünmüyor sanırım. Uzun vade alınacak bir hisse değil geçmişe bakıldığında. YTD.
    Dibi, zrveyi kim bulmuş da biz arayalım? çok düştü diye biraz ilgilenmeye başladım buradan aşağı gidecekse biz de kademeli geliriz çok borçlu ama çok iyi şirket kalamaz bence buralarda...

7. Çin bira içmiyormu. Çine saldırması lazım. Sebze meyve uctu artık etap zarar yazmayı kessin .

Aghol mü efesmi hangisi iskontolu

8. Birasını içtik. Şimdi hissesini almaya geldik. İyi bir çeyrek , yarın kapanıyor.

Sayfa 500/570 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •