Sayfa 397/570 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    hatta sen de benim gibi kasa kasa alıp lavaboya dök mübarek.
    yazık günah bana verin ben içerim yahu ))

2. Gitmek için temettusu nu mi bekliyor. Delircem ya 20.20 den sonra dusuyor hep hisse. Mala bağladı.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Günlük Bollinger daraldı bayaa, bir yöne kırabilir yakında

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by yelgec Yazıyı Oku
    Günlük Bollinger daraldı bayaa, bir yöne kırabilir yakında

Görülen bant genişliği % 5,46 olmalı.

Sayın yelgec;

Bollinger Bandı genişlikleri ile ilgili tecrübeniz varsa paylaşmanızı dilerim.

Mesela % kaç altındaki bir daralma ile hareket başlayabiliyor? Bununla ilgili bir istatistik çalışmanız, gözleminiz ya da tecrübeniz varsa çok yararlı olurdu. Teknik manada katkınız için teşekkürler...

5. AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Üstat Öyle çok ince hesaba gerek yok , grafiklere baktığınızda basitçe bollinger daraldığı zaman genelde bir yöne sert kırılabiliyor ( istisnalar da var tabii) , ama matematiksel detayları fazla bilmiyorum

Üstat Öyle çok ince hesaba gerek yok , grafiklere baktığınızda basitçe bollinger daraldığı zaman genelde bir yöne sert kırılabiliyor ( istisnalar da var tabii) , ama matematiksel detaylar ile zaman kaybetmeyin bence

420 tane senedi tek tek gözle kontrol edebiliyorsanız ne ala Beklediğim bir cevap değildi...

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    420 tane senedi tek tek gözle kontrol edebiliyorsanız ne ala Beklediğim bir cevap değildi...
    Pardon anladım siz bollinger bandı daralan hisseleri bulmak için kullanacaksınız , bollinger bandı genişliklerini küçükten büyüğe doğru sıralamak mümkün dü sanırım , bir ara metastock da explorer formülleri yazıyordum , ama şimdi hatırlamıyorum , kıracağı yön de önemli , başarılar diliyorum

Pardon anladım siz bollinger bandı daralan hisseleri bulmak için kullanacaksınız , bollinger bandı genişliklerini küçükten büyüğe doğru sıralamak mümkün dü sanırım , bir ara metastock da explorer formülleri yazıyordum , ama şimdi hatırlamıyorum , kıracağı yön de önemli , başarılar diliyorum

Teşekkür ederim...

Sayfa 397/570 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •