Sayfa 327/570 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Yuri Gagarin Yazıyı Oku
    Efes'in anne kızlık soyadına kadar her şeyi yazmışsınız, üstüne bir de Tuborg ile mukayese edecek kadar takip etmişsiniz, açıp bilançoları incelemişsiniz, üşenmeyip bir de burada yazmışsınız vs vs.. ama gel gör ki genel kurul tarihinden bihabersiniz.

çok komik
    Ag hol bu gün aldım Efes mevzuna da bu gün baktım iş yatırım finansal tabloları Excel indirip son 3 yılı karşılıklı mukayese ettim sıkıntı gördüm hepsi bu işim bu olduğundan hızlı oluyor tabi

2.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Ag hol bu gün aldım Efes mevzuna da bu gün baktım iş yatırım finansal tabloları Excel indirip son 3 yılı karşılıklı mukayese ettim sıkıntı gördüm hepsi bu işim bu olduğundan hızlı oluyor tabi
    almadan önce yapsaydınız ya bu dediklerinizi gelip burda millete akıl vereceğininize. kura ile mi karar verdiniz aghol almaya? aaa Efes diye bi iştiraki varmış mı dediniz?

3.  Alıntı Originally Posted by Yuri Gagarin Yazıyı Oku
    almadan önce yapsaydınız ya bu dediklerinizi gelip burda millete akıl vereceğininize. kura ile mi karar verdiniz aghol almaya? aaa Efes diye bi iştiraki varmış mı dediniz?
    Yok Migros iyi durumda Efes’te sıkıntı var ag çok fazla iskontolu 120.000 borsada bu cezbetti , sıkıntılar dile getirilmeli ki çözülsün değilmi 10 yıldır cacık olduğu varmı yok bunun nesi kötü ,
    10-20 gitsin gelsin daha mı iyi ha beni tuborg tuttu hisseyi kötülüyorum 😀😀 işim bu şaka bi yana niye bukadar iskontolu diye baktım sıkıntıları tespit ettim hepsi bu

4.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Yok Migros iyi durumda Efes�te sıkıntı var ag çok fazla iskontolu 120.000 borsada bu cezbetti , sıkıntılar dile getirilmeli ki çözülsün değilmi 10 yıldır cacık olduğu varmı yok bunun nesi kötü ,
    10-20 gitsin gelsin daha mı iyi
    benim yazdığım ile ne alakası var bu cevabınızın? aghol almadan önce iyice araştırıp inceleseydiniz Efes'i? böyle bir mantık olur mu? önce aghol almışsınız. akşam da dur şu Efes'in bilançolarına bir bakayım demişsiniz. garip bir yatırım şekli..

5.  Alıntı Originally Posted by Yuri Gagarin Yazıyı Oku
    benim yazdığım ile ne alakası var bu cevabınızın? aghol almadan önce iyice araştırıp inceleseydiniz Efes'i? böyle bir mantık olur mu? önce aghol almışsınız. akşam da dur şu Efes'in bilançolarına bir bakayım demişsiniz. garip bir yatırım şekli..
    Ag çok fazla iskontolu bu sebeple aldım bu dönem Migros otomotiv gyo iyi kar yapacak ana etmen bunlar sonra Efes mevzuna sardım sıkıntı enerji grubunda ve efesteymiş Efes’ten tuborg yürüdüm dahada sinirlendim bu kadar toplam 10 saatlik mevzu

6. Toplantı başlamış olması lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by Kappatukka Yazıyı Oku
    Toplantı başlamış olması lazım.
    Belki de elektronik ortamdan da olsa katılan bir ortak bizi bilgilendirir...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Belki de elektronik ortamdan da olsa katılan bir ortak bizi bilgilendirir...
    elektronik ortamda nereden izlenebiliyor/katılınabiliyor?

Sayfa 327/570 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •