Sayfa 235/570 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yelgec Yazıyı Oku
    Cevap : thy de oyuncu içerde kalmış olabilir ve mal toplu olabilir , adam rahat götürüyordur, mantıklı yatırımcıda çoktan çıkmış olabilir , AEFES de mal toplanamamıştır , hissede yatırımcı çoktur, rahat rahat götüremiyor olabilir tahta yapıcı , tahtalarda aslında önemli olan mantık değil , o anda tahta yapıcının çıkarı , hisselerin dağılım durumu gibi , Ego ile ilişkili şeylerdir ( sadece kendi fikrim yarırım tavsiyesi değildir)
    yani diyorsun ki "ipin ucunu vermişler ****nin eline, **** nereye çekerse oraya gidiyor, piyasada mantık aranmaz"

öyleyse ****nin suçu yok, ipin ucunu ****ye tutturanın suçu.

2. Örnek olarak Tlman , halka arz oldu 4 yıl temettü garantisi ile , birde iskontolu arz edildi dendi , müthiş katılım oldu ama hisse yıllarca halka arz fiyatının yarısında gezdi , her sene güzel temettü vermesine rağmen , tahta yapıcı ben enayimiyim dedi , herkes malda ben yükselticem de millete para kazandıracağım , şimdi daha yeni yeni halka arz fiyatına yaklaştı, o zaman anladım ki bir hisseye halka arzda iyi talep varsa asla girilmez

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Meksa belası bitmedi gitti 1 ay oldu neredeyse. Sabahtan yüklü basladilar bu sefer

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Yok abi iflah olmaz , birazdan da piyasa bozar , bunların niyeti 12.500 asla Yatırım tavsiyesi değildir

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ccola bugün temettü verdi sanırım, o düşünce kullandılar. iyi hisseyi toplamak zordur.

6. Hala karambol peşinde çakal sürüsü, hadi yallah gidin THY'de oynayın tabii önce bir bilançoya iyi bakın ne diyor.

7. Lan tam çakalmış bunlar. Trende girdi dedik meğer bizi trene mi getirmeye çalışıyorlarmış anlamadimki. La sen O temettüyü seve seve dağıtacan. Bende düşüklerden ekleyecem seni. Bir sene beklerim vaktim bol.

8. Saka mi bu ccola aghol bizden önce temettu iptali olmadı mı. 94kr temettu vermiş ccola . Ara yerde bizim haklarımızı yediler. 18.50 çakıldı hisse gecen seferde ay ni yerden sanmıştık. Grafik yine bozuldu. Meksa nin tek derdi komisyon. Ne yatırımcıyı nede isi veren fonu düşünüyor.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 235/570 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •