Sayfa 314/570 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. "İzmir’deki Ar-Ge merkezimizde bira ustalarımız ve mühendislerimiz, yaptıkları uzun çalışmalar sonucunda, Türkiye’de ve dünyada lager biraların kalite standardını yeniden belirleyecek olan +1 Dinlendirme tekniğini geliştirdi.

+1 Dinlendirme tekniğiyle üretim sürecimize özel bir aşama ekliyoruz. Bira üretim prosesinde maltın dinlenme süresini 2 katına çıkaran bu özel aşamayla malt lezzetinin biraya daha fazla geçmesini sağlıyoruz.

Bu ustalık isteyen özel teknikle artık Efes markalarımızı daha uzun sürede, sabırla ve yavaş yavaş üretiyoruz. Dünyanın önde gelen Bira Standartları Enstitülerinden VLB Berlin tarafından onaylanan +1 Dinlendirme tekniği, bira literatüründe kullanılan yeni bir üretim tekniği olmaya aday.

Yarım asırlık geçmişimizde her zaman daha iyisini yapmak için çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Keyfin +1’inde buluşmak dileğiyle…" alıntı.
    Yeni bira üretim tekniği için patent başvurusu başlamış.Yıllardır yenilikçi tuborg karşısında verdiği kayıpları geri alma şansı olabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Fortune 500 Türkiye açıklandı.2019 ,2018 ve 2017 de 18 olan Anadolu Efes 2 basamak artıp 16 ya yükselmiş.Hemen ardında Migros var.
    https://www.ntv.com.tr/galeri/ekonom...IUKBfXPF0frspQ

3.  Alıntı Originally Posted by Kappatukka Yazıyı Oku
    Fortune 500 Türkiye açıklandı.2019 ,2018 ve 2017 de 18 olan Anadolu Efes 2 basamak artıp 16 ya yükselmiş.Hemen ardında Migros var.
    https://www.ntv.com.tr/galeri/ekonom...IUKBfXPF0frspQ
    bide ağzıyla kuş tutması lazım )

stabil devam ediyoruz ! bence kötü durumda değiliz

birinci onceligimiz temettu konusunun netlestirilmesi

ikincisi ise temettu sonrasi gelismeler

soylenebilecek herseyi soyledik ! bundan sonra gelismelere odaklaniyoruz
    Son düzenleme : hayek; 01-07-2020 saat: 21:54.

5.  Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    bide ağzıyla kuş tutması lazım )
    Çiftlikbank gibi oluşumlarla ülke ekonomisini güçlendirme ve parasını 2ye katlama sevdası olan insanlar varken efesin ağzıyla herseyi tutması lazım . Onlara rağmen olumlu görüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Arkadaşlar, takaslara bakarsanız Ahlatçı'daki mal bir anda 14 milyon'a fırlamış. Büyük ihtimalle bir çok aracı kurumdan yaptığı alışları Ahlatçı'ya fonlayan bir "pala"nın hesabı gibi göründü bana.

Gerçi Anadolu Grubu takaslarında da benzer bir durum var. Bir anda 23 milyon olmuş Ahlatçı'daki AGHOL hissesi.

Ya bir yanlışlık var, ya da patron bir şeyler çeviriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, takaslara bakarsanız Ahlatçı'daki mal bir anda 14 milyon'a fırlamış. Büyük ihtimalle bir çok aracı kurumdan yaptığı alışları Ahlatçı'ya fonlayan bir "pala"nın hesabı gibi göründü bana.

Gerçi Anadolu Grubu takaslarında da benzer bir durum var. Bir anda 23 milyon olmuş Ahlatçı'daki AGHOL hissesi.

Ya bir yanlışlık var, ya da patron bir şeyler çeviriyor.
    Sayın candyshop matriks de böyle görünüyor

13 milyon civarı malı olan istanbul takas ve saklama bankası ayrıca dolaşımda ki hisse senedi 202 milyon civarı iken şu an 215 milyona çıkmış. Aynı durum tüm hisselerde mevcut açığa satış için ön hazırlık olabilir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by bahadir37 Yazıyı Oku
    Sayın candyshop matriks de böyle görünüyor

13 milyon civarı malı olan istanbul takas ve saklama bankası ayrıca dolaşımda ki hisse senedi 202 milyon civarı iken şu an 215 milyona çıkmış. Aynı durum tüm hisselerde mevcut açığa satış için ön hazırlık olabilir mi?
    Senin gönderdiğin ekran görüntüsündeki İstanbul Takas ve Saklama benim ekranda Ahlatçı olarak görünüyor. Rakamlar aynı.

Senin de dediğin gibi büyük ihtimalle "açığa satış" için ödün verilecek hisseler bunlar. Dolaşımdaki hisse sayısı arttığına göre büyük ihtimalle Anadolu Grubu Holding elindeki AGHOL, MGROS ve AEFES hisselerinin bir kısmını borsaya kote ettirdi ki oradan ödünç versin açığa satmak isteyenlere. Çünkü bu 3 şirkette bu kadar malı topluca borsaya kote ettirecek başka kimse yok.

Sayfa 314/570 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •