Sayfa 499/570 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. https://www.tradingview.com/symbols/...2FFX%3AUSDTRY/

turbog'un dolar graifiği de fena değil. Şu an 2 dolar civarında. Tarihsel olarak 1 ile 3 dolar arasında gidip geliyor eregl misali.

Bunu da yazdım kenara.

Herhalde bu grafiği düşük temettü vermesine borçlu tuborg. AEFES'i iyi incelemedim ama hep böyle yüksek oranda verdiği için (eğer veriyorduysa yani) kafa üstü gidiyor olabilir dolar grafiği

ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    9 sene önceki özkaynaklarını 4 e katlamış ;Kasasındaki para kadar piyasa değerinden işlem gören ;yüzde 40 sahibi olduğu Cola düşünce 2 senelik karından işlem gören(aetaba yazdırdıkları 172 milyon zarara rağmen) 9 seneki önceki fiyatının altında işlem geçen bu hisseyi bu fiyattan satacağıma mezara götürürüm daha iyi

Gerçekten öyleymiş. Siz söyleyince baktım. 9 sene önce 17 Eylül:
    17-09-2012 en düşük seviyeden kapatmış.düzeltilmiş kapanış fiyatı: 20.46 En yüksek: 20.85 Hacim: 7,401,956

Alıntı Originally Posted by Karfez Yazıyı Oku
    17-09-2012 en düşük seviyeden kapatmış.düzeltilmiş kapanış fiyatı: 20.46 En yüksek: 20.85 Hacim: 7,401,956
    Temettü yaklaşınca alıp temettü öncesi basacaksın...Senede 1 kez güzel kar alırsın....Tahta gerçek değeri ancak şirket el değiştiğinde öğrenebiliriz ki adam koca grubu besleyen koca nehri kurutur mu?

4. Cuma günü gün sonu yüklü miktarda 20.88'den satış gerçekleşmiş. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by Karfez Yazıyı Oku
    18 sene önce de 23tl bu mal hisse. Nasil bir sacmalik varsa. 20 senedir hisse 20-23 arasında dolaşıyor

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/symbols/...2FFX%3AUSDTRY/

turbog'un dolar graifiği de fena değil. Şu an 2 dolar civarında. Tarihsel olarak 1 ile 3 dolar arasında gidip geliyor eregl misali.

Bunu da yazdım kenara.

Herhalde bu grafiği düşük temettü vermesine borçlu tuborg. AEFES'i iyi incelemedim ama hep böyle yüksek oranda verdiği için (eğer veriyorduysa yani) kafa üstü gidiyor olabilir dolar grafiği

ytd
    Tuborg her 20 geldiğinde bedelsiz yapti ben sayısını hatırlamıyorum ama defalarca bölündü hisse bize tur bindirdi. Ben 5 senedir efesteyim pişmanım keske ccola alaydim 27 tl efes 23 ken

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,867
    Hissede yazan eden de pek yok. Herhalde pek ky yok. Aslında böyle ky az olan hisseler genelde coşar derler ama demek o teori sağlam değilmiş...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bazen alıp satıyorum.. Ky var yani, Herkes pusudadır belki. Hacim çok az geldi bana. Tarihsel olarak dipte mi acaba. Bilen varsa söylesin bi zahmet. Fiyatın geride okduğu aşikar. 8 senedir öyle galiba. Aldık şansa belki şimdi yükselir belki 8 ay sonra veya 2sene sonra. Bana göre ucuz. Yinede piyasa herkesten daha çok bilir tabi ki.

YTD
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Hissede yazan eden de pek yok. Herhalde pek ky yok. Aslında böyle ky az olan hisseler genelde coşar derler ama demek o teori sağlam değilmiş...
    Para tekniği yapar.

Sayfa 499/570 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •