Sayfa 562/570 İlkİlk ... 62462512552560561562563564 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    En son zirve aaşımı yapan kağıdın sayfasına yazdıktan sonra kağıt %30 geri gelmişti, buna da yazıyımda belki bu da geri gelir
    Another day in paradise

2. Bakalım nereye kadar basacaklar…en kötü yarın taban açıp sonra toparlayacak diye düşünüyorum…önümüz yaz bira satışları ve karlılık artacaktır diye düşünüyorum…

3. meclisteki sağ parti aritmetiğini ve yaşam tarzlarına gelebilecek olası yargıları düşünürsek kime neyin birasını satacaklar. merakla bekliyorum.

4. sağ partiye oy verenlerin içinde de bira içenler çok var kimisi açık kimisi gizli. Alkol fiyatları artınca içimde azalma olmadığı görüldü, bilim adamlığına soyundu halkım kendisi üretmeye başladı.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir. Kendi düşüncelerimi içerir.

5.  Alıntı Originally Posted by anlsmsk Yazıyı Oku
    meclisteki sağ parti aritmetiğini ve yaşam tarzlarına gelebilecek olası yargıları düşünürsek kime neyin birasını satacaklar. merakla bekliyorum.
    ihracat oranı %70 ... Türkiye'nin dünya da turizm de sıralamasını araştırın ...

Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    20 gün kaldı.
    6 gün kaldı.

8. 19.04.2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapmış olduğumuz bildirimde, Şirketimizin %70, Şirketimizin bağlı ortaklığı Enerya Enerji Anonim Şirketi'nin %29 oranında pay sahibi olduğu AHL Ahlatcı Finansal Yönetim Anonim Şirketi'nin (AHL Ahlatcı Finansal) Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yapılan Adabank A.Ş. (Adabank) Hisse Satış ihalesine katılacağı duyurulmuştu.
    24.05.2023 tarihinde (bugün) gerçekleştirilen söz konusu ihalede, AHL Ahlatcı Finansal Yönetim A.Ş. teklif mektubunda yer alan teklifini nihai olarak 215.000.000 TL'ye (ikiyüzonbeşmilyon Türk Lirası) yükseltmiştir. İhale, AHL Ahlatcı Finansal Yönetim A.Ş. nin ihale için vermiş olduğu 215.000.000 TL (ikiyüzonbeşmilyon Türk Lirası) lik peşin teklifi ile sona ermiştir.
    İhale, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ve Rekabet Kurumu onayları alındıktan sonra TMSF tarafından sonuçlandırılacak olup, süreçle ilgili gelişmeler paylaşılacaktır.

Sayfa 562/570 İlkİlk ... 62462512552560561562563564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •