Sayfa 532/570 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by lasur Yazıyı Oku
    Sayın Heval bu birleşmelerde Efes in sermayesi artmaz mı?
    Hollanda merkezli şirketin %50 ni alacak( AB InBev-Efes in ) ...Sermaye artmaz ama satınalma için gereken fonu nereden ve nasıl karşılayacağı önemli...

2. belki bedelliye gider

belki bedelliye gider
    Anlaşma imzalanınca herşey ortaya çıkacak...Belki taksit yaparlar elde edilen kardan öder !!! Belki abinbev Efesteki hisseleride keltoşa satar , ne olacağını bekleyip göreceğiz

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Anlaşma imzalanınca herşey ortaya çıkacak...Belki taksit yaparlar elde edilen kardan öder !!! Belki abinbev Efesteki hisseleride keltoşa satar , ne olacağını bekleyip göreceğiz
    böyle bir durumda illaki hisseye bir hareket gelir. Aslında esas hareket savaşın bitmesiyle gelecek ama...

böyle bir durumda illaki hisseye bir hareket gelir. Aslında esas hareket savaşın bitmesiyle gelecek ama...
    Tahtada henüz net bir görüntü yok...Fonun birinde yüklü mal var adamlar satmıyorlar ne de alım yapıyorlar...Tahta sanki o malları bekliyor...Temettünü alıp üstüne yatacaksın...

6. aynen bu beklentilerden dolayı bu kağıt beklenir bana göre. Bir anda fırlayabilir. ytd.

7. Biri kuşluda şöyle diyor:

Muhtemelen hisse verecekler AB Inbev’e. Hisseleri de şu an borsada gördüğü değerin tahmini 4 katına vermek isteyecekler. Çağrı yakındır. Ne demek istedi anlamadım . Yani hangi hisse fiyatına göre verecek .Birde bu kadar yüksek çağrı fiyatı olur mu? YTD.

Acele etme tahta yapıcının herşeyden haberi var..Çağrı olayı veya başka pozitif gelişme olursa tahta sert hareket eder...Benim acelem yok....

Sayfa 532/570 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •