Sayfa 566/570 İlkİlk ... 66466516556564565566567568 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Soğuk bira iyi gider vur dibine Neyse seansı güçlü kapattı. temel analiz 10 teknik analiz 10 ışıl ışıl parlıyor ytd

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Her forumda karşıma çıkıyorsun son yazınız 04,07,2023 yazınız umarım maldasınızdır.dersinize iyi çalışıyorsunuz.
    Tuborg biradan ne eksiği var Arif bey sorgulanması gereken budur.Bence fazlası var tuborgdan.Aktif kullanırım ayda 3 kasadan fazla içerim en beğendiğim Becks birası.Temelle ilgili yazmıyorum ürün ile ilgili yazıyorum.
    Temelde bakmadım fakat yurt içinde bira satışlarında Tuborg geçmeli eski yıllarda geride kalıyordu şuan durum nedir yazan olursa faydalı olur.bence hedef yurt içi satışlarında Tuborgdan daha fazla satış yapmasıdır ve temeli daha iyi olur. ytd.
    Yazdığım yazıya temel ile ilgili temelci arkadaş yazarsa iyi olur yurt içi satışlarında tuborg mu önde yoksa Anadolu Efes mi önde ?Son 1 yılda Andolu Efes iyi prim yapmış tahminim forumda temelci arkadaş vardır.

3. Geyiğine almıştım, ciddi ciddi inceleyerek aldığım hisseleri solluyor namıssız.

ytd

Neyse beğendiğim hisse Anadolu Efes çok iyi durumda ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Yazdığım yazıya temel ile ilgili temelci arkadaş yazarsa iyi olur yurt içi satışlarında tuborg mu önde yoksa Anadolu Efes mi önde ?Son 1 yılda Andolu Efes iyi prim yapmış tahminim forumda temelci arkadaş vardır.
    Ben biraz araştırmıştım. Efes 10 yıl öncesi falan gibi tekel gibiymiş. %80 %90 falan. Rekabet Kurulu kararları ve Tborg el değiştirmesi ile belki %60 %40 olmuş. fifty Fifty ye doğru gidiyor. Bizim burda bakıyorum genelde TBorg alıyor millet. Ama yapı olark EFES bir dev, Tborg ise çok daha küçük ama çok iyi kar ediyor benim gördüğüm.

Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Ben biraz araştırmıştım. Efes 10 yıl öncesi falan gibi tekel gibiymiş. %80 %90 falan. Rekabet Kurulu kararları ve Tborg el değiştirmesi ile belki %60 %40 olmuş. fifty Fifty ye doğru gidiyor. Bizim burda bakıyorum genelde TBorg alıyor millet. Ama yapı olark EFES bir dev, Tborg ise çok daha küçük ama çok iyi kar ediyor benim gördüğüm.
    İkisinin de bilançosuna bakabilirsiniz...Biri holding diğeri bira şirketi...

Grup kağıtları içerisinde ise en kötü performansa sahip...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,014
    yatırım tavsiyesi değildir.

8. bu ara büyüklerden birileri hisseden çık yapıyor. hisse epey bir hırpalanıyor. Bunlardan biri maramara kapital yatırım fonu. aefes hisselerinin tamamını satmış. iyi de olmuş

Sayfa 566/570 İlkİlk ... 66466516556564565566567568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •