Sayfa 268/570 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Petrol şöyle 70 usd/ varil olsun da ben göreceğim o satış yapan yabancıları. Putin başkana güveniyorum.
    Son 2 ayda, 33 milyon lot yabancıdan yerliye geçti. üstelik dip fiyatlardan geçti. dolar bazlı 2019 krizinin bile yarı yarıya ucuz hali ile geçti.

Şimdi aklı olan yerli bu fiyatlardan aldığı malı kaptırmaz. Yabancı da kaptırdığı ile kalır.

Tamam popüler tabirle "yabancı kaçıyor" ama kimse kusura bakmasın sağlam geçirdiler yabancılara. Adamlar yıllardır taşıdıkları hisseleri ölü fiyatına verip gidiyor.

Şimdi şirket bir kaç güzel haber açıklasa süper olur. Mesela Moskova arsasının satışı gelse. Mesela Anadolu Etap halka arz edilse ya da en azından tam konsolidasyon yöntemi ile konsolide edilse. Mesela Anadolu Etap "dondurulmuş meyve" pazarına giriş yapsa. Mesela alkolsüz yeni içecekler pazarına giriş yapılsa örneğin kombucha.

Şu temettü kısıtlaması kalksa, şirket hisse başına 2-2.5 hatta 3 lira temettü ödeyeceğim dese sen o zaman seyreyle cümbüşü.

forumun sessizlesmesi guzel !

ne demisti Ezel Bayraktar "Sessizligi severim ! Çünkü gürültü bittiğinde geride kalan ayakta kalandir"

3. Yazacak bir şey yok çok güzel trade imkanı veriyor gün içinde trendi de güzel takipteyiz önemli olan 3. Çeyrek bilançosu haziranda her yer açılıyor malum. O zamana kadar tutarım diye düşünüyorum nasip
     Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    kısa vadeciler kaçtı sanırım. forum yine sessiz.

4. Bugün kapa düşen şirket sözleşmesindeki değişiklikte sadece şirketin yönetim merkezi adres değişikliğini mi var. Başka bir değişiklik gören oldumu. Birde yönetim neden sadece İngilizce bildiri yapıyor. Türkcesini de ateşinde yayınlarmı

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tabiki orada altı kapatılmamış , geçerli sermaye tavanı uzatılma kararı kapı gibi duruyor. Davincinin şifreleri gibi heyecan dolu.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Cuma dow...dax % 3 ün üstünde..hissenin emsalleri BUD..ABI... %5 Artıda...
    hen endeks bazında hem hisse bazında çok geride kaldık..
    Son düzenleme : emektar; 05-06-2020 saat: 22:45.

7. Önümüzde hafta hareketli olacağını düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Son 2 ayda, 33 milyon lot yabancıdan yerliye geçti. üstelik dip fiyatlardan geçti. dolar bazlı 2019 krizinin bile yarı yarıya ucuz hali ile geçti.

Şimdi aklı olan yerli bu fiyatlardan aldığı malı kaptırmaz. Yabancı da kaptırdığı ile kalır.

Tamam popüler tabirle "yabancı kaçıyor" ama kimse kusura bakmasın sağlam geçirdiler yabancılara. Adamlar yıllardır taşıdıkları hisseleri ölü fiyatına verip gidiyor.

Şimdi şirket bir kaç güzel haber açıklasa süper olur. Mesela Moskova arsasının satışı gelse. Mesela Anadolu Etap halka arz edilse ya da en azından tam konsolidasyon yöntemi ile konsolide edilse. Mesela Anadolu Etap "dondurulmuş meyve" pazarına giriş yapsa. Mesela alkolsüz yeni içecekler pazarına giriş yapılsa örneğin kombucha.

Şu temettü kısıtlaması kalksa, şirket hisse başına 2-2.5 hatta 3 lira temettü ödeyeceğim dese sen o zaman seyreyle cümbüşü.
    hocam aldıkları hisseleri yıllarca taşıdılar, ancak bu günlerde borsaya para giriyor, yani ancak alıcı geldi ve bu alıcı da kaçmasın verelim kurtulalım derdindeler. haa biz aldık, sıkıntı yok hisse yükselmesi için yeni alıcıların gelmesi lazım, eger yeni alıcılar gelmez ise sıkıntı o zaman başlar

Sayfa 268/570 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •