Sayfa 271/570 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    CCI'deki payın TCC'ye satışı daha olası görünüyor ki o da ancak TCC'nin satın almak istemesi halinde gerçekleşebilir.
    CCI'yi satmak istese mesela, TCC'ye yada baska bir fon olabilir (ki orneklerini aghol bize öğretti) hisse başı kac liradan satar sizce ?

2. ihracattaki en büyük artış yaş meyve ve sebzede olmuş, tabi ki aslan payını bu durumda anadolu etap almıştır.birde bira sosyal mesafe içkisi oldu.rakı sofrası kurmak hem zor hem riskli.ama bi arkadaşınla buluşup doğada oturup bira içebilirsin...

3.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Hocam naçizane,
    Uzun süreli işbirlik ve anlaşmalarda hisse satışları bir ortağın piyasadan toplaması şeklinde olmaz ki..
    Hisse devri şeklinde olur.Çok önceden prensip kararı alınmış olur vs vs..
    Kaldı ki borsadan sizce o kadar malı kaç ortalama ile toplayabilir ?
    ....
    bana çok olası gelmiyor böyle bir aksiyon onu belirtmeye çalıştım. gerçek şu ki, her ne kadar anadolu grubu kredibilitesi yüksek olsa da mevcut borçluluk oranlarını düşürmek isteyecektir. bunun da en kolay yolu büyük iştiraklerden çekeceği temettüler. küçük iştiraklerin satışı merhem olmuyor. daha mcdonalds satışı bile tamamlanamadı. ne yapıyor rekabet kurumu? harf harf mi inceliyor dosyayı anlamadım.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    CCI'yi satmak istese mesela, TCC'ye yada baska bir fon olabilir (ki orneklerini aghol bize öğretti) hisse başı kac liradan satar sizce ?
    doğmamış çocuğa don biçmeye gerek yok. fikir yürütmek istemiyorum.

4. Hayaller üzerinden tartışma platformu olmuş burası.

5. arkadaşlar temel analizin yanında teknik analizle de gidelim paylaştığım görsel haftalık grafik üzerinde kısa ve yalın olarak yorumluyorum.bolinger ortalamasına gelmiş haftalık direncinde bu hafta ortalamayı geçmeyi deneyecek.ayrıca bir ters omuzbaş görmekteyim.üstelik gecikmiş bu gecikmeye karşılık ikili küçük bir taban oluşturmuş.macd yukarı kesmek üzere olumlu.RSI ise grafik ile beraber hareket ediyor yukarı kesmış.yazdığım grafik görselinde gördüğüm yorumlardır. önceki görsellerde direnç destek seviyeleri verilmiştir.herkese bol kazançlar iyi bir hafta olması dileği ile..

6. Hayal kurmak güzel birşeydir...
     Alıntı Originally Posted by ftsk Yazıyı Oku
    Hayaller üzerinden tartışma platformu olmuş burası.

7. Aylar sonra ilk defa son işlem gününde yabancının net alım yaptığı görünüyor. Ben artık Invesco'nun satışının tamamen bittiğini düşünüyorum. Yabancı takasındaki artış devam ederse hisse hiç tahmin edilemeyecek seviyelere kısa sürede gelir.

8. Alicilar nerde üzüyorsun efes meksa da yok bak. Bir 20.40 gidemedik. Ustune 20 de zor duruyor hacim de buyuk dusus var.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 271/570 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •