Sayfa 563/570 İlkİlk ... 63463513553561562563564565 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    En son zirve aaşımı yapan kağıdın sayfasına yazdıktan sonra kağıt %30 geri gelmişti, buna da yazıyımda belki bu da geri gelir
    Yemin ediyorum ters indikatörüm yaa, hangi kağıda bulaşsam kağıt 1 hafta içinde tepe taklak oluyor.
     Alıntı Originally Posted by anlsmsk Yazıyı Oku
    meclisteki sağ parti aritmetiğini ve yaşam tarzlarına gelebilecek olası yargıları düşünürsek kime neyin birasını satacaklar. merakla bekliyorum.
    Ülkede üretim ve satış yasaklanmadıkça bişi olmaz, aslında yasaklarlarda işte o vergi gelierlerinin gözü kör olsun. Müslüman! iktidarın elini kolunu bağlıyor işte.
    Another day in paradise

2. 150 milyar ciro üretse bu şirket ne kadar net kar yazma potansiyeli var ?

yatırım tavsiyesi değildir ...

3. Bu rakamlarla, bu satışlarla yıl sonu min 100 TL. Bira/alkol işmeyi yasaklaktan bahsedenler zırvalıyorlar, mümkün değil.

Güzel baskı, iyi mal toplama.. Gerisi boş!

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bu kdr göstere göstere SAT denilir mi arkadaş ya. Bu nasıl bir yutaan ayı?
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Fiyat olarak da grafik olarak da ccloanın 2021 fiyatındayız. Ya yarısına sahip olduğumuz ccola bizim fiyata gelecek ya biz onu geçeceğiz. bakalım görelim.
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Adelin bile 173 lira olduğıu borsada Aefes sadece 68 lira, yarısına sahip olduğu ccola 254 liryken, iddia ediyorum 2-3 sene içinde efes bin lira.
    Benzer olayı ccloa dada yaşadım, 40 lirdan aldım 27 liradan sattrıdı leğezenkler. 25 e düştü sonra o büyük yükseliş başladı. bugün fiyat o günün x10.
    Rusya ukrayna savaşı illaki bitecek, savaş sendromu başlayacak. işte o zaman bu efes fezaya çıkacak.
    Another day in paradise

7.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Adelin bile 173 lira olduğıu borsada Aefes sadece 68 lira, yarısına sahip olduğu ccola 254 liryken, iddia ediyorum 2-3 sene içinde efes bin lira.
    Benzer olayı ccloa dada yaşadım, 40 lirdan aldım 27 liradan sattrıdı leğezenkler. 25 e düştü sonra o büyük yükseliş başladı. bugün fiyat o günün x10.
    Rusya ukrayna savaşı illaki bitecek, savaş sendromu başlayacak. işte o zaman bu efes fezaya çıkacak.
    Hisse fiyatina goremi islem yapiyorsnz , adel 173 efes nasil 68 mi diyorsunz . Ozaman kochol 100 sahol 40 vaybe adele bak hepsinden degerlimi diyecegiz alakasiz yorumlar paylasmayin .

Ccolann yarisi 32 b yapiyor efeste 38 b suan . Efes marka degerini bira kismini sadece 6 b degerliyor diyebilirsnz . Yillardr sizi buralarda goruyorum , yillardr tek mantikli yorumunuzu gormedim .

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Hisse fiyatina goremi islem yapiyorsnz , adel 173 efes nasil 68 mi diyorsunz . Ozaman kochol 100 sahol 40 vaybe adele bak hepsinden degerlimi diyecegiz alakasiz yorumlar paylasmayin .
    Bahsedilen hisseler aynı grubun, koç ile sabancı hol ne zaman anadolu grubu satın aldı?

Ccolann yarisi 32 b yapiyor efeste 38 b suan . Efes marka degerini bira kismini sadece 6 b degerliyor diyebilirsnz . Yillardr sizi buralarda goruyorum , yillardr tek mantikli yorumunuzu gormedim .
    Bak burda anlayabilmişsin ne anlatmak istediğimi.
    Ayrıca ben burda yıllardırda yazmıyor yalan konuşmayın, bitane yalan yanlış yorumumu alıntılada göreyim. İftira atma başka yerde debelen lütfen.
    Another day in paradise

Sayfa 563/570 İlkİlk ... 63463513553561562563564565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •