Sayfa 226/570 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. son 20 yıllık, aylık bazlı grafik

hacim daha ay bitmemesine ve bu kadar tatile rağmen rekor kırdı

umarım fiyatta kırar

2.  Alıntı Originally Posted by boombeach Yazıyı Oku

son 20 yıllık, aylık bazlı grafik

hacim daha ay bitmemesine ve bu kadar tatile rağmen rekor kırdı

umarım fiyatta kırar
    hocam peki hacimde alıcılar mı satıcılar mı hakim durumda? yani olumlu/olumsuz nasıl yorumluyorsunuz hacim artışını. tabandan mal toplama gibidir inşallah

3. İlk bilanço olumsuz. Bir süre daha insanlar fazla bira içmeyecek galiba.

4. diplerede artan hacim artışı iyidir. Olumludur. Akumülasyn evresinin delaletlerinden biridir. Lakin, bu evrenin ne kadar süreceği belirsizdir. 16-20 arası bıktırıcı süre süründürebilir, mal toplamak için git geller yapabilir.
    Burada kesin olacak demiyorum. Ama, buraya bu seviyeden girenlerin (benim gibi) risk yönetimlerinde zaman maliyetlerini de hesaba katmaları gerekebilir. Hemen 35-40 lara bir ralli olmayacağını da gözöününe almak lazım.
    Evet, oralara gidecek, bunu öylemek için ne dahi, ne kahin ne de para sihirbazı olmaya gerek var. Tüm mesele zaman, vade dostlar. Ve kimin o vadeye ne kadar tamah göstereceği..

5. 19 a kadar devam mı ?
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Herkese iyi bayramlar ... Aefes vakti gelmiştir an itibariyle uzun bir yaz sezonu bizleri bekliyor ... Aefes güzel yerlere gideceğine inanıyorum. Yabancı takası %54 ile 2014 seviyesinde bizdeki fon çıkışı sonlarında yada bitti. Hisse 10 yılın dibinde burdan daha bedava daha olmaz ... yabancıların piyasaya dönüşü önlemlerin gevşetilmesi sonrası ciddi sıçrayış bekliyorum... yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Her şeyin serbestçe yenip içildiği, biranın korkusuzca tüketildiği, 11 aylara girmiş bulunuyoruz.
    Kutlu olsun.
    Cuma günü, sanki biraz faklıydı.
    Endeks üstü getiri

8. temettü verecek mi bu sene

Sayfa 226/570 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz