Sayfa 264/570 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

eğer benim aldığım duyum doğru ise efsane hareketler yakındır ! (ama tamamen duyum) kisa surede teyit ettirebileceğimi umut ediyorum insallah

yatırım tavsiyesi degildir
    Kardeş duyduklarını söylesende bizde duysak.Bu şekilde söylemen hisseye sebepsiz bir alış yönünde bir algı oluşturur.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

eğer benim aldığım duyum doğru ise efsane hareketler yakındır ! (ama tamamen duyum) kisa surede teyit ettirebileceğimi umut ediyorum insallah

Sn Hayek gercekten çok merak ettim. Nedir bu duyum.son donemde anadolu etap icin alinan yuklu kredi ile alakalı mıdır bu duyum

Alıntı Originally Posted by cemzano77 Yazıyı Oku
    Kardeş duyduklarını söylesende bizde duysak.Bu şekilde söylemen hisseye sebepsiz bir alış yönünde bir algı oluşturur.
    bu duyum konusunu uzatmaya gerek yok ! yanlis anlasilmak istemem. zaten manipulatif konusmamak icin konuyu aktarmadim bile.

bu duyum konusunu yok sayalim ! zaten sirket bedavadan islem goruyor. bosuna farkli mecralardan medet ummaya gerek yok.

bu konuyu kapattim. lutfen ozelden de kimse sormasin ! .

sirketin mevcut verilerine odaklanalim tekrardan. konuyu gereksiz mecraya tasidigim icin ozur dilerim

Bu arada dow jones 26.200 +%2

Ab in Bev 48 € +%7

sayin emektar AB inbev uçmus ? ne diyorsunuz teori sizindi ?

5. Sayın Hayek, bugün tahtada hep üst basamaktan 1 lot alım yapan bir kurum vardı hisse atağa kalkmadan önce yaklaşık iki saat kadar aralıksız her saniye üst kademeden 1 er lot aldı alt kademe de toplanana da yüklü satışı bastı. Bunu görünce bende sattım ancak alımlar başlayınca geri aldım. Bu spek bana 10 bin zarar yazdırdı bu gün.
    Her saniye 1 er lot üst kademeden 1 er lot alınmasını siz nasıl yorumlarınız. Fikrinizi merak ediyorum.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by orcik37 Yazıyı Oku
    Sayın Hayek, bugün tahtada hep üst basamaktan 1 lot alım yapan bir kurum vardı hisse atağa kalkmadan önce yaklaşık iki saat kadar aralıksız her saniye üst kademeden 1 er lot aldı alt kademe de toplanana da yüklü satışı bastı. Bunu görünce bende sattım ancak alımlar başlayınca geri aldım. Bu spek bana 10 bin zarar yazdırdı bu gün.
    Her saniye 1 er lot üst kademeden 1 er lot alınmasını siz nasıl yorumlarınız. Fikrinizi merak ediyorum.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gedik yatirim yapti onu ! tahtanin gediklisi

genelde 1 lot ve 2 lotlar robotlari bozmak icin surekli islemde tutulur.

7. tahtanın bu günki hareketleri..

8. İzmir Bölge Birliğine bağlı Ören Tarım Kredi Kooperatifimiz Anadolu Etap Firmasına ilk defa ihracatlık kiraz alımına başladı.Bölge Birliği idarecilerinin ve kooperatif personelinin eline emeğine sağlık

https://twitter.com/mehmet_erol82/st...26982556438543

Sayfa 264/570 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •