Sayfa 546/570 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu şerefli aile çocukları AB Inbev Efes NV'deki paylarını satın almışlar galiba ; Aşağıda 2 milyar euro sermayeli şirketin %100 sahiplik bildirimi göndermişler....

Efes Breweries International N.V.
    Yurtdışı bira faaliyetlerini yönlendiren holding şirketi 2.058.515.000,00 EUR sahiplik oranı %100
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1058285

ab inbev Efes N.V, International dan farklı şirketmiş...Neyse ab inbev ile olan süreç hakkında bilgi netleşmemiş görünüyor...Umarım yakında netleşir...

Bildirimde bazı bilgiler güncellenmiş ama Etap hariç diğerlerinin neden güncellendiğini de anlamadım

Neyse beklemeye devam ....

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Kuruluş gazetesinden anlayabildiğim , tarım ve içecek işini ayırmışlar.
    Ben de tam tersine ayrıymış, birleştirmişler diye anladım. İçeriği ve önemi hakkında bir bilgim yok.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Yaaav.
    Tekel bayileri kutu maltı 25ten vermeye başlamışlar.
    3. Çeyrekte karı patlamasın bu şirketin)

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Yaaav.
    Tekel bayileri kutu maltı 25ten vermeye başlamışlar.
    3. Çeyrekte karı patlamasın bu şirketin)

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şişe malt 22'ye aldım biraz önce

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bu yıl turizm sezonu kuzey ülkelerinde yazın güneşin batışı gibi biter gibi olur gene başlayacak gibi. AEFES de bundan yararlanır gibi. Rusya seferberlik nedeniyle mi düştü bugün acep... Gerçi Bira kısmı zaten yokmuş gibi fiyatlanıyor..

8. Elimde efes yok. (Cok düşerse) Almak için fırsat kolluyorum. Tren hızlı kalkarsa hemen atlamak için yakın takipteyim.
    Takip notlarımı paylaşıyorum ininizle.
    Ruble stabil. Bu seviye Olumlu, Önemli.
    Seferberlik olumsuz. Ama çabuk unutulur, önemsIz.
    Mir kapandı iki bankada. Olumsuz( mu acaba? Yorumu olan var mı? )
    Yaptırım tehditi. Olumsuz. Ciddi belirsizlik riski. Az oranda fiyatlandiğıni düşünüyorum.
    Abinbev satinalma ihtimali. Çok Olumlu. Iyi fiyat, iyi finansman ile olursa çok çok olumlu. Ama fiyatlanmıyor.
    Operasyonlar böyle devam ederse enflasyon üstü getiri bekliyorum. Riskli coğrafyalarda iş yapıyor, hep ucuz kalacak. Ama kârının artış oranını fiyatına yansıtmaya mecbur olacağı rasyolarla fiyatlaniyor.
    Seçim vs bence hikaye. Aefes artık bir Rusya ve çeperi şirketi. Tr'de bira fiyatı falan takip etmeye gerek yok. Vergiler ciddi inerse ancak O zaman bir tr bira hikayesi başlar. İlla tr takip edeceksek ccola fiyatı takip edilmeli.
    Etap'ı yok saymak kafa dinlendiriyor.

Sayfa 546/570 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •