Sayfa 348/570 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. gün sonu akd

2. Temettü sonrasında kağıdın aşağıya salmaya başladığını görünce elimdeki tüm malı Perşembe günü 21.12 den verdim. Bereket versin iyi kar bıraktı. Hafta sonu Efes+1 i denedim ve çok hoşuma gitti sade soda gibi asitik ferahlatıcı sonuna kadar, maltın ekşimsi tadının yerini hoş bir maltaroması almış, koku yok denecek kadar az. Bu bira çok satar helal olsun sana Efes dedim ve buradan elde ettiğim kar kadar olan 5.000 lotu bu gün geri aldım birdaha satmamak üzere, isterse 1 TL ye düşsün ister 100 TL olsun. Genel olarak borsa çıkar, iner ancak Efes'in uzun vadede iyi yerlere geleceğini öngörüyorum. Yt değildir.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by orcik37 Yazıyı Oku
    Temettü sonrasında kağıdın aşağıya salmaya başladığını görünce elimdeki tüm malı Perşembe günü 21.12 den verdim. Bereket versin iyi kar bıraktı. Hafta sonu Efes+1 i denedim ve çok hoşuma gitti sade soda gibi asitik ferahlatıcı sonuna kadar, maltın ekşimsi tadının yerini hoş bir maltaroması almış, koku yok denecek kadar az. Bu bira çok satar helal olsun sana Efes dedim ve buradan elde ettiğim kar kadar olan 5.000 lotu bu gün geri aldım birdaha satmamak üzere, isterse 1 TL ye düşsün ister 100 TL olsun. Genel olarak borsa çıkar, iner ancak Efes'in uzun vadede iyi yerlere geleceğini öngörüyorum. Yt değildir.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mantığın %100 yanlış ccola gidiyor ben olsam giden trene binerim hammallık yapmanın kime ne yararı var ?

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Mantığın %100 yanlış ccola gidiyor ben olsam giden trene binerim hammallık yapmanın kime ne yararı var ?
    ama sen hep burdasin hicbir yere gitmiyorsun !

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ama sen hep burdasin hicbir yere gitmiyorsun !
    Haklısın Ağustos engeç Eylül başı benden kurtulacaksınız az kaldı şaka Biyana trend ccola arkasında ben ag hol bekliyorum 1 aya hareket yaptı yaptı yapmazsa hammalliye yapmam Efes’te hareket olursa maalesef ccola rağmen aşağı olur düşüncem var ag hol yatırımcısı olarak iştirakler çok önemli halka açık sıkıntılı ve en büyük iştirak Efes olduğundan özel ilgim var

6.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Haklısın Ağustos engeç Eylül başı benden kurtulacaksınız az kaldı şaka Biyana trend ccola arkasında ben ag hol bekliyorum 1 aya hareket yaptı yaptı yapmazsa hammalliye yapmam Efes’te hareket olursa maalesef ccola rağmen aşağı olur düşüncem var ag hol yatırımcısı olarak iştirakler çok önemli halka açık sıkıntılı ve en büyük iştirak Efes olduğundan özel ilgim var
    sayın tarık bu çilekeş bekleyişinin nedeni ANADOLU ETAP üzerindeki planlar olmasın.lakin birçoğumuz burada bulunmamızın nedeni de o beklenti değil mi?

7.  Alıntı Originally Posted by EFE45 Yazıyı Oku
    sayın tarık bu çilekeş bekleyişinin nedeni ANADOLU ETAP üzerindeki planlar olmasın.lakin birçoğumuz burada bulunmamızın nedeni de o beklenti değil mi?
    Etap sermaye artışı gerekli özgörkeyde para yok özgörkey ccola hisselerini Efes alsın karşılığında özgörkey etap sermaye ödemesini yapabilir yada özgörkey paylarını alsın Hisseyi %100 çıkarıp sermaye arttırsın ama şuhali ile etap maalesef bana göre zombi şirket katagorisinde

8. arkadaşlar ETAP konsolide olacak olacaktır da.benim öngörüm kafama yattığı kadar bedelli sermaye artışına gitmek gittiği yüzde kadar halka açılımı gerçekleştirmek.bu halka arz sinerjisi hem AGHOL ü hem de AEFES e sinerji oluşturacaktır ben bu beklentiyle hissede bekliyorum eksiği vardır fazlası vardır olur yada olmaz

Sayfa 348/570 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •