Sayfa 448/570 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Ortam gergin bol çay temiz hava protein tozu insana iyi gelir. Hayattaki en güzel şey düşüncelere saygı . Sizleri bir kere öpsem ikinin hatırı kalır, iki kere öpeyim desem üçün boynu bükük kalır. Kuşlar uçuyor ve hayat çok kısa

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Tborg bu gün epey prim yapmış ,bu da biraz peşine takılmış olabilir diye yazınca , "cahil cahil yazmayın buraya tborgla efes aynı işi yapmıyor" diyen vatandaş şimdi de hafta sonu marketlerin bira satamadığından şikayetçi olmuş , madem aynı işi yapmıyorlar niye şikayetçisin hafta sonu içki yasağından

çok biliyorsan ,bu hisseden aylardır yabancının niye kesintisiz çıktığını yaz ,,değilse efesin meyve suyu konsantresi sattığını ,yabancı fonlarda kimlerin olduğunu ,hissenin yüzde kaçı halka açık olduğunu,rusya da ,avrupa da iyi pazar payı olduğunu vs değil
    Bencede aynı işi yapmıyorlar tuborg 9 ayda 420 milyon kar yapıyor Efes 30 milyon bencede Efes başka bir iş yapıyor

3. Hisse 2009-2020 arasında yaklaşık 10 lira ile 25 lira arasına sıkışmış durumda.
    Bu uzun yatayın kırılımı şık olacaktır.
    5 haneli lotumuzla tek bir lot satmaya da niyetimiz yok.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Hisse 2009-2020 arasında yaklaşık 10 lira ile 25 lira arasına sıkışmış durumda.
    Bu uzun yatayın kırılımı şık olacaktır.
    5 haneli lotumuzla tek bir lot satmaya da niyetimiz yok.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hayatım boyunca teknikle hiç yatırım yapmadım kafası çalışan mantıklı bir insan iki çiziğe para yatırabileceğine inanmıyorum aklım almıyor
    ccola bu harika performansı olmasa efes 18 altındaydı şuan abartmıyorum
    tuborg 420 milyon türkiyede kar yapıyor efes 40 milyon yurt dışı zaten zarar bu sıkışıyorda bir sebebi var efes yıllardır biradan 5 kr kar yapmıyor temelle birlikte tekniğe bakmadan 2 grafik çizik ile yatırım yapılmaz
    grafikçilerde zaten günlük oynar 1-2 kazanır kaçar gider temelci %100-200 kazanır sonra duruma bakar

5.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    hayatım boyunca teknikle hiç yatırım yapmadım kafası çalışan mantıklı bir insan iki çiziğe para yatırabileceğine inanmıyorum aklım almıyor
    ccola bu harika performansı olmasa efes 18 altındaydı şuan abartmıyorum
    tuborg 420 milyon türkiyede kar yapıyor efes 40 milyon yurt dışı zaten zarar bu sıkışıyorda bir sebebi var efes yıllardır biradan 5 kr kar yapmıyor temelle birlikte tekniğe bakmadan 2 grafik çizik ile yatırım yapılmaz
    grafikçilerde zaten günlük oynar 1-2 kazanır kaçar gider temelci %100-200 kazanır sonra duruma bakar
    kısaca bundan bir cacık olmaz mı diyorsun?

6. Zaten piyasa 18 yildir fiyatlamiş biz ne bokuna aldiysay. Aghol %4 bizimkisi daha can çekişiyor. Yabanci satici. Valla sinir hastası olacam. Halkb bile gerisinde kaldı.
    Yazik ya 3 tl fark attı aghol 9tl den gelip şaka gibi. Grupta tek fiyati katlamadan geriye giden hisse. Hatta borsada da ayni halkb birde aefes

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hissenin gitmeme nedeni. Son 1 yildir kademeleri tuhaf. Eskiden aghol gibiydi. En fazla 2 bin 3 bin olurdu kademe arasında boşluk falan çok olurdu. 5 bin lotla 20 kademe olurdu. Şimdi en düşük kademe 4 5 bin adam koyuyor 10bin dirence de düşüyor 60bini. Hisse gitmez tabi. Böyle bir para yok. Yerlide

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
     Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Zaten piyasa 18 yildir fiyatlamiş biz ne bokuna aldiysay. Aghol %4 bizimkisi daha can çekişiyor. Yabanci satici. Valla sinir hastası olacam. Halkb bile gerisinde kaldı.
    Yazik ya 3 tl fark attı aghol 9tl den gelip şaka gibi. Grupta tek fiyati katlamadan geriye giden hisse. Hatta borsada da ayni halkb birde aefes

efes`i aghol ile kiyaslamak pek dogru degil acikcasi
    sirketin ozelindeki (rusya, ABINBEV, Etap, coca cola, vs...) dinamikleri ve beklentileri holdingten cok farkli (Efesìnkilere ek olarak ...migros, yerli oto hikayesi, MC Donalds satisi, Kucuk islerden cikma, Enerji, Konut, vs....)
    gecmis 15 yila bakarsaniz hisselerin hareketlerinde cok bariz bir benzerlik olmadigi gorürsünüz

Sayfa 448/570 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •