Sayfa 374/570 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Merhabalar,

AEFES 2020/6 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve analizleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

2. yabancı takas oranı her gün artıyor, ben gayet rahatım.şirketim aşının bulunduğu ülkede pazar lideri, petrol fiyatları toparladı.ruble güçleniyor.pekde umrumda değil türk borsası...biraz sabır.

3.  Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    yabancı takas oranı her gün artıyor, ben gayet rahatım.şirketim aşının bulunduğu ülkede pazar lideri, petrol fiyatları toparladı.ruble güçleniyor.pekde umrumda değil türk borsası...biraz sabır.
    yabancı takasının düzenli artıyor olması olumlu. malesef şirket türk borsasında fiyatlandığından temel analizdeki haklılıkların fiyata yansımıyor.

dün carlsberg'ün raporuna baktım doğu avrupada (ukrayna ve rusya) hacimde %2.4 büyümüş. AB Inbev Efes'de biraz daha fazla büyüdü Rusya pazarında.

Yıl sonu rakamları önemli tabi ama ben artık AB Inbev Efes'in Rusya'da tartışmasız pazar lideri olacağını düşünüyorum ki zaten geçen yıl Moskova'da pazar lideri olmuşlardı.

4.  Alıntı Originally Posted by borsakumbara Yazıyı Oku
    Merhabalar,

AEFES 2020/6 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve analizleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    teşekkürler, mükemmel bir çalışma

5.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    yabancı takasının düzenli artıyor olması olumlu. malesef şirket türk borsasında fiyatlandığından temel analizdeki haklılıkların fiyata yansımıyor.

dün carlsberg'ün raporuna baktım doğu avrupada (ukrayna ve rusya) hacimde %2.4 büyümüş. AB Inbev Efes'de biraz daha fazla büyüdü Rusya pazarında.

Yıl sonu rakamları önemli tabi ama ben artık AB Inbev Efes'in Rusya'da tartışmasız pazar lideri olacağını düşünüyorum ki zaten geçen yıl Moskova'da pazar lideri olmuşlardı.
    bu şu demek, pandemi bira tüketimine ruslar üzerinden olumlu yansıyor...

6.  Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    hisse fiyatına da yansıdığı günler en kısa sürede gelir umarım

7.  Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    Açıkcası ben carlsberg'in pazar kaybedeceğini ve ab inbev efes'in elindeki local ucuz markalarla pazarını büyüteceğini bekliyordum. Lakin pazarın en büyük 2 oyuncusu hem ab inbev efes, hem carlsberg (nispeten daha az da olsa) satış hacimlerini büyütüyorlarsa evet Ruslar pandemide abanıyor biraya

8. Haftaya hedef fiyat güncellemeleri gelir bakalim 35 tl derler mi.
    Satista düşüşe rağmen karda artis var. Iyi zamanda muhteşem bilanco gelir. Bistin en iyi temettu kağıdı olacak bu gidisle

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 374/570 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •