Sayfa 244/570 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Nedir bu küffar söylemi ya heryerde bu siyasi dini ayaklar. Bıktık artık. burası borsa kardeşim git siyasi dini yerlerde kafirlerle mücadeleni yap. O kadar küffar karşıtıysan bira üretimi yapan şirkete yatırım yapma.
     Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    satarlarsa satsınlar, bize milletimiz yeter.

küffarın kıymına uğramamıza sebep olanlar utansın.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Nedir bu küffar söylemi ya heryerde bu siyasi dini ayaklar. Bıktık artık. burası borsa kardeşim git siyasi dini yerlerde kafirlerle mücadeleni yap. O kadar küffar karşıtıysan bira üretimi yapan şirkete yatırım yapma.
    Kinaye yapıyordum, madem rahatsız oldun bir daha kullanmam.

3. Birkaç yorumunuzda üst üste rastlayınca ideolojik sandım doğal olarak ve böyle bir anlayıştaki kişinin borsada ve bu hissede ne işi var diye düşündüm haklıyım sanırım. Kolaylıklar dilerim.
     Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Kinaye yapıyordum, madem rahatsız oldun bir daha kullanmam.

Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Birkaç yorumunuzda üst üste rastlayınca ideolojik sandım doğal olarak ve böyle bir anlayıştaki kişinin borsada ve bu hissede ne işi var diye düşündüm haklıyım sanırım. Kolaylıklar dilerim.

sn.candyshop nitelikli ve yazilarina deger verdigimiz bir forum yazaridir.

aefes sayfasina da ciddi katkilari vardir.

bazen gecmis yazilari ve esprileri okumadan ortadan konuya dahil olundugunda yanlis anlasilma oluyor sn. teoss. sizinki de oyle bir durum

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cafe ve restoranların 1 Haziranda açılmasının olumlu etkisi olacaktır. İnsanlar sadece ayran içecek değil ya. Ramazan ayı da bitti.
    Kafe ve restoranlarda alkollü içki satışı serbest olacakmı. Bİlgisi olan atkadaş paylaşırsa senirim. Bildiğim kadarıyla alkollü bar , meyhane gibi yerler daha açılamıyor.

6. Sanırım öyle olmuş sayın candyshop u yanlış anlamışım. Internetin duygusuz ve empatisiz ortamının neden olduğu bir durum. Herkese başarılar bol kazançlar dilerim.
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn.candyshop nitelikli ve yazilarina deger verdigimiz bir forum yazaridir.

aefes sayfasina da ciddi katkilari vardir.

bazen gecmis yazilari ve esprileri okumadan ortadan konuya dahil olundugunda yanlis anlasilma oluyor sn. teoss. sizinki de oyle bir durum

7.  Alıntı Originally Posted by badel Yazıyı Oku
    Kafe ve restoranlarda alkollü içki satışı serbest olacakmı. Bİlgisi olan atkadaş paylaşırsa senirim. Bildiğim kadarıyla alkollü bar , meyhane gibi yerler daha açılamıyor.
    Kastettiğim esnaf lokantaları değil tabiki.
    Misal AVM deki muhtelif Cafe restoranlarda yemeğin yanında bira da içebiliyorsun.
    Şnitzel hamburger yanında bira servisi eskiden beri var. Bu tarz cafeler açılıyor.
    Buralar bira siparişlerini vermeye başladılar.

8.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    Birkaç yorumunuzda üst üste rastlayınca ideolojik sandım doğal olarak ve böyle bir anlayıştaki kişinin borsada ve bu hissede ne işi var diye düşündüm haklıyım sanırım. Kolaylıklar dilerim.

niye, borsa belli ideolojilerin tekelinde mi. kim ne düşünür, neye inanırsa inansın, inandıgına uyması ya da ulmaması onu baglar, bizi ne ilgilendirir

Sayfa 244/570 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •