Sayfa 52/101 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 802 madde; 409 - 416 arası.

Konu: İstanbul Kapalıçarşı Spot Döviz-Altın Piyasalarında Tecrübe Paylaşımı

1. Cumhuriyet'in 100. yılında Suudi Arabistan'da derbi... Tepkiler artıyor... Erdoğan işin neresinde ?

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak Süper Kupa Finali'nin Suudi Arabistan'da yapılamk istenmesine spor camiasından tepkiler gecikmedi.TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak Süper Kupa finali için konuştu.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan Süper Kupa mücadelesinin Suudi Arabistan'da gerçekleştirilmesinin gündeme gelmesi hakkında açıklama yapan Büyükekşi, "Suudi Arabistan ve Abu Dabi ile görüştüğümüzü daha önce söyledim. Anlaştığımız takdirde olabilir. Ama bu Türkiye Futbol Federasyonu'nun kendi başına yaptığı bir çalışma değil. Fenerbahçe ve Galatasaray kulüplerinin başkanlarından olur aldığımız bir çalışma. Anlaşırsak bu iki kulübümüzün rızasıyla yapılacak anlaşmayı kamuoyuna açıklayacağız. Henüz bir anlaşma yok. Olursa zaten ilk ağızdan bizden duyacaksınız, yetkisi olmayan kişilerin yaptığı açıklamalara itibar etmeyin" açıklamasını yaptı.

Spor camiası Süper Kupa finalinin Suudi Arabistan'da oynanma ihtimaline karşı tepki gösteren ifadeler kullandı.

İşte o tepkilerden bazıları:

Eski Hakem Selçuk Dereli: “TFF başkanı çıkıp 'Süper Kupa finali için Suudi Arabistan ile görüştük' diyor. Cumhuriyetimizin 100. yılında böyle bir şey kabul edilemez. Bu maçın oynanacağı stat, kurtuluşun ilk adımlarının atıldığı Samsun 19 Mayıs Stadyumu olmalıdır.â€

Fatih Altaylı: Fenerbahçe ve Galatasaray ortak bir tutum alıp TFF’nin Süper Kupa finalini Suudi Arabistan’da oynatma saçmalığını kabul etmemelidir. Alsınlar kupalarını ne yaparlarsa yapsınlar. Ne Fenerbahçe’nin ne Galatasaray’ın böyle kupaya ihtiyacı var. Çok istiyorlarsa Başakşehir’e versinler.

CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut: Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yılında, ülkemizde Süper Kupa Finali’nin oynanacağı stat mı kalmadı?â€

ERDOĞAN İŞİN NERESİNDE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunduğu Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman tarafından resmi törenle karşılanmıştı.

Bu görüşmelerin sonucunda iki ülke arasında, doğrudan yatırımın teşvik edilmesi, Türkiye Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Suudi Arabistan Enformasyon Bakanlığı arasında iletişim alanında işbirliği, Türkiye Milli Savunma Bakanlığı ile Suudi Arabistan Savunma Bakanlığı arasında işbirliğine ilişkin uygulama planı, Türkiye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Suudi Arabistan Enerji Bakanlığı arasındaki enerji alanında işbirliği ve Suudi Arabistan Savunma Bakanlığı ile Baykar arasında işbirliğini öngören mutabakat zaptları imzalanmıştı.

Kulislere yansıyan bilgilere göre ikili ilişkiler kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Suudi Arabistan'da oynanacak finalle ilgili temaslar sürdürdüğü ifade edildi.

"TFF'NİN BİR ÇAĞRISI OLDU"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Süper Kupa'nın Suudi Arabistan'da oynanması konusunda şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bu Süper Kupa ile ilgili TFF'nin bir çağrısı oldu. Bunu yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla değerlendiriyor. Getirisi, götürüsü, finansal yapısı hakkında istişaremiz sürüyor. Bir neticeye varılınca daha doyurucu bilgi veririz."

Odatv.com

https://www.odatv4.com/spor/cumhuriy...inde-120005591

Suriyede Fener'e maç yaptırmışlardı...

ondan sonra neler olduğunu hep birlikte tanık olmuştuk...

malum Suud'ların bize 50 milyar dolarlık bir çıkma yapacaklar...

acaba onun için mi...

işi sağlama alma adına bir güzellik mi ?

yoksa anasının nikahına ulaşmış borçları nedeniyle Fener'i Suudalar pazalamak mı ?

eğer öyle bir şey olursa bunun birinci derecede sorumlusu Başkan Ali ve arkadaşları olur...

boş bir hırs nedeniyle ha babam ha deyip kof transferleri nedniyle Feneri'in borcunu aya çıkmasına neden oldu...

sahi 2 tane göze batan 2 Türk topçu vardı

hele son gelen tam bir fiyasko hala iyleşmediler mi?

göz göre göre boş oldukları biline biline transfer ettiler...

2. Koyu cimcomlu hanutçu/sakalcı soner medyasından itiraf...

cim com yöneticileri de tam bi fırıldak...

oynadıkları maçlarda artistik hareketlerle Penaltı yaptıran topçuların patronları da tıpkı onlar gibi...

şaşırdık mı ?

Galatasarayâ€â•da para işleri durulmuyor: Dursun Özbek kendisini GS Storeâ€â•a atadı, işte belgesi

Galatasaray'da başkan yardımcısı Cemal Özgörkey, 3 arkadaşıyla birlikte istifa etti. İstifa dilekçesine Oda TV ulaştı. İşte istifa gerekçesi...Galatasarayâ€â•da mali genel kurul öncesi Galatasaray Başkan Yardımcısı ve Mağazacılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özgörkey, 3 yönetim kurulu üyesiyle birlikte istifa etti.

Özgörkey, forma sponsorluk anlaşmasında kendilerinin dışarıda bırakıldığı gerekçesiyle istifa ettiklerini belirtirken bir başka gerekçeye Oda TV ulaştı.

Başkan Dursun Özbekâ€â•in Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kuruluna kendisini üye olarak atamasını Özgörkey, işlerine müdahale olarak görerek ekibiyle birlikte istifa etti.

ÖZGÖRKEY AÇIK AÇIK BELİRTTİ

Özgörkey, yönetim kuruluna verdiği istifa yazısında bu durum yer aldı.

Özgörkey istifa metninde şu ifadeleri kullandı:

“ Haziran 2022 ayında geldiğimiz Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı ve görevimizde geçtiğimiz 15 ay boyunca oldukça başarılı işlere imza attığımız kanaatindeyiz. Galatasaray Spor Kulübü başkanımız Sayın Dursun Aydin Özbek'in yönetim kurulumuza Kendisini ataması üzerine içinde bulunduğumuz sevgi ve barış iklimi gereği, kendisini desteklemek ve yolunu açmak üzere görevlerimizden istifa etme kararı almış bulunuyoruz . â€

HER ŞEY “İBRA†İÇİN Mİ

Öte yandan, bu cumartesi yapılması planlanan mali genel kurulun da istifada rol oynadığı konuşuluyor.

Başkan Dursun Özbekâ€â•in mali genel kurulda ibra edilmek için harekete geçtiği gelen haberler arasında.

Özbekâ€â•in kendisini Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kuruluna üye olarak ataması ve son günlerde medyaya yansıyan Galatasaray'ın maddi olarak güçlendiğine yönelik haberlerin sayısının artmaya başlamasının tek amacının “ibra edilmek†olduğu iddia ediliyor.

ÖZGÖRKEYâ€â•İN İSTİFASI “GELİYORUM†DEMİŞTİ

Galatasaray kamuoyu Levent Yazâ€â•ın istifasını Oda TVâ€â•den Geçtiğimiz günlerde Cemal Özgörkeyâ€â•e yakın mali işlerden sorumlu muhasip üye Levent Yaz da istifa etmişti.

Yazâ€â•ın istifa gerekçesi olarak Erden Timurâ€â•un başında yer aldığı Sportif A.Ş. ve futbol tarafının mali genel kurul öncesi hesapları vermemesi ve bilançoyu paylaşmaması olarak gösterilmişti.
    Mali genel kurul öncesi Yazâ€â•ın istifası genel kurula ilişkin bir mesaj olarak algılanmıştı.ÖZGÖRKEY İSTİFASINDA “SPONSORLUK ANLAŞMASI†DEMİŞTİ

Özgörkey, GS Store sosyal medya hesabından yaptığı istifa paylaşımında, “Benimsemediğimiz konular arasında en önemlilerinden biri olan forma sponsorluğu için sürdürülen görüşmelerde Mağazacılık şirketimizin tamamen dışarıda bırakılmasına anlam vermekte güçlük çektiğimizi ve de bu sponsorluk alanı için dünyaca önemli bazı markalardan gelen tekliflerin de değerlendirmeye alınmadığını gözlemlediğimizi bilgilerinize sunmak isteriz.†ifadelerine yer vermişti.

DURSUN ÖZBEK: SİNDİREMİYORUM

Sponsorluk anlaşmasında konuşan Dursun Özbek, Özgörkey'in istifasına ilişkin şunları söyledi:

Cemal Özgörkey Bey'in açıklamasını dün gece gördüm. Çok üzüldüm. Galatasaray Spor Kulübü başkanı, iştirakleri olan herhangi bir şirkette yönetim kurulu olmasını kimseyi rahatsız etmesini düşünemiyorum. Böyle bir şey aklımdan geçmez. Ayrıca daha vahim olanı, kendisiyle beraber burada hizmet veren arkadaşların istifa sebebi olarak Galatasaray Spor Kulübü başkanının yönetimde yer almasını göstermelerini sindiremiyorum. Kişisel bir şey olsa, şahsıma Dursun Özbek'e bir tavır olsa bunu tolere ederim, anlayışla karşılarım. Fakat, Galatasaray Spor Kulübü başkanı yönetime geldi diye bu hizmetten çekilmeyi, istifa etmeyi asla affetmem. Herkes bunu böyle bilsin. Galatasaray Spor Kulübü başkanı niye mağazacılığın yönetimine girdi, bunu açıklamakta fayda var. Galatasaray Mağazacılık AŞ, Sportif AŞ'nin iştiraki ve yüzde 100 sahibi olduğu bir şirket. Bir istifa olmuştur, bir arkadaşımız görevden ayrılmıştır, imza yetkisi olan bir arkadaştır. Şirketin sahibi olan Galatasaray Sportif AŞ, boşalan bu yerde benim olmamı istemiştir. Yönetim kurulu kararı almıştır. Bütün şirketlerin sahibi olan Galatasaray Spor Kulübü yönetim kuruluna bu konuyu getirdik. Hem sportifte hem kulüpte oybirliğiyle yönetimde olmamın mağazacılığa büyük fayda sağlayacağı gündeme gelmiştir ve atama yapılmıştır.

Odatv.com.tr

Galatasaray'da "Erden Timur" istifası

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Levent Yaz'ın Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur nedeniyle görevinden istifa ettiği öne sürüldü.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Levent Yaz'ın Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur nedeniyle görevinden istifa ettiği öne sürüldü.Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan istifa eden Levent Yaz ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Yaz'ın Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur yüzünden görevini bıraktığı öne sürüldü.

Gazeteci Mustafa Çevik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Yaz'ın, son divan kurulu toplantısında mali sunumu kendisinin yerine Erden Timur'un yapması nedeniyle tepki gösterip istifa ettiğini öne sürdü.

"TİMUR ATANMIŞ BİR ÜYE BEN SEÇİLMİŞ"

Çevik, "Levent Yazâ€â•ın yakın dostları ile paylaştığı, Kemerburgazda yapılan son divan kurulunda mali işlerle ilgili sunumu atanmış yönetici Erden Timurâ€â•un yapmasından büyük rahatsızlık duyduğu.. Levent Yaz, 'Ben seçilmiş yöneticiyim, Erden Timur atanmış. Kulüp beni mali işlerden sorumlu yapmış. Sunumu mali konularda Erden Timur yapıyor, buna da başkan Dursun Özbek müdehale etmiyor. Öyleyse burada durmanın anlamı yok deyip' görevi bıraktığı net bilgi." diye yazdı.

TİMUR'UN KONUŞMASI İÇİN OYLAMA YAPILDI

Galatasaray'ın Eylül ayı olağan divan kurulu toplantısı kulübün futbol A takımı ve altyapısını taşıyacağı yeni tesisleri olan Kemerburgaz'daki inşaatta yapıldı. Bu toplantıda divanda yapılan oylama sonucunda Erden Timur'un kulübün mali tablolarına dair sunum yapılması oybirliğiyle kabul edildi.

TİMUR: "HEDEF 218 MİLYON EURO GELİR"

Ardından Erden Timur kürsüye çıkarak, Sarı Kırmızılı kulübün genel mali bilançolarına dair detaylı bir sunum yaptı. Timur'un sunumunda özellikle ortaya koyduğu 218 milyon Euro'luk gelir hedefi kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

İSTİFA EDEN LEVENT YAZ KİMDİR

Dursun Özbek başkanlığındaki yönetim kurulunun muhasip üyesi olan Levent Yaz, 1973 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Galatasaray Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni bitirdi. Lise ve üniversite yıllarında profesyonel basketbol da oynayan Yaz, bankacılık sektöründe üst düzey yöneticilik yaptı. Yaz, halen inşaat ve finans sektöründe faaliyetler yürütüyor.

Odatv.com

Spor medyasında Galatasaray haberleri... Şeytan ayrıntıda gizlidir

Spor medyasında Galatasaray'ın maddi olarak güçlendiğine yönelik haberlerin sayısı artmaya başladı.Galatasaray, bu sezon yüksek maliyetli yıldız futbolcularla kurduğu kadrosuyla gücüne güç kattı.

Son olarak Şampiyonlar Ligi'ndeki Manchester United galibiyetiyle göğsümüzü kabartan sarı kırmızılı ekip hakkında son dönemde yapılan maddiyata yönelik haberlerin sayısındaki artış dikkat çekiyor.

Hürriyet'te yapılan haberle başlayan furya devam ediyor.

Floryaâ€â•da 20 dönümlük payı bulunan Galatasaray'ın, satın alınan bölümle birlikte 60 dönümlük alana inşaat ve villa projesi yapacağı belirtilen haber, Hürriyet gazetesinde 'başarılı icraat' olarak manşete taşındı.

Galatasaray'ın gelirlerini katlayacağını ve Florya'da hedefin en az 10 Milyar TL olduğu ifade edildi.

Bugün ise spor kamuoyunda art arda haberler yayınlandı.

Galatasaray'ın GS Store mağazalarında rekor kırdığı ifade edilerek, ilk 4 ayında 200 milyon TL'ye yakın kâr elde ederek rekor kırıldığı kaydedildi.

Ayrıca, Cumhuriyet'in 100. yılına özel tasarlanan sarı kırmızı çubuklu formanın 29 Ekim'de satışa sunulacağı ve Fiyatı 2 bin 600 TL olarak belirlenen üründen önemli bir gelir elde edilmesi beklendiği ifade edildi.

Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, sarı-kırmızılı kulübün bu sezon 200 milyon avro geliri geçtiğini dile getirmişti.

GÖZALTINA ALINAN SPONSOR

Tüm bu yüksek para haberlerinin ardından bazı ilginç gelişmeler de haberlere konu oldu. Galatasaray ile Başkent İnşaat arasında imzalanan sponsorluk anlaşması sırasında; Cumhurbaşkanı Erdoğanâ€â•ın yanında eli cebinde yürüyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a göndermede bulunan Uğur Vergili, â€ËÅ“Şahinlerâ€╠suç örgütüne yapılan operasyon kapsamında geçen hafta yakalandı.

Videoyu Oynat
    Spor medyasında Galatasaray haberleri... Şeytan ayrıntıda gizlidir - Resim : 1

Şahinler suç örgütünün finansmanı olduğu tespit edilen Uğur Vergili, Çekmeköy'de kız arkadaşının evinde yakalanmış ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Spor medyasında Galatasaray haberleri... Şeytan ayrıntıda gizlidir - Resim : 2

Başkent İnşaat, Galatasaray'ın resmi internet sitesinde hala sponsor olarak yer alıyor.

Spor medyasında Galatasaray haberleri... Şeytan ayrıntıda gizlidir - Resim : 3

ŞAHİNLER'DEN NEF DETAYI

Kamuoyuna yansıyan bir diğer ilginç haber ise Şahinler Çetesi'ne yapılan operasyonda firar eden örgüt yöneticisi Hasan Akdeniz oldu.

T24'ün haberine göre Hasan Akdeniz kendisini "NEF" projesiyle tanınan Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş. unvanlı şirketin mali müşaviri olarak tanıştırdı. Odatv bunun üzerine Şahinler Çetesi yöneticisi Hasan Akdeniz'in HADES adlı şirketini araştırdı.

Bu şirketin internet sitesinde yer alan "projelerimiz" kısmında yer alan bilgilere göre Hasan Akdeniz Galatasaray Başkanvekili Erden Timur'a ait NEF şirketinin projelerine satış danışmanlığı yapıyor.

Firari mafyadan neler çıktı... Erden Timur ve NEF detayı... Hangi vekil evine konuk oldu... Odatv'ye konuştuFirari mafyadan neler çıktı... Erden Timur ve NEF detayı... Hangi vekil evine konuk oldu... Odatv'ye konuştu
    MARKA KİME EMANET

Yine bugün haberlere konu olan bir diğer gelişme ise öldürülen Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş ile ilgiliydi. Sinan Ateş cinayetinden tutuklanan Serdar Öktem'in yolu da Galatasaray ile kesişmişti.

Videoyu Oynat
    Öte yandan Kozak, Erden Timur'un bazı sosyal medya hesapları ve basın mensupları ile temasta olduğunu iddia etti.

Videoyu Oynat
    Galatasaray markası kime emanetGalatasaray markası kime emanet

Odatv.com

https://www.odatv4.com/spor/spor-med...idir-120005321

yazık rakip kulupte ne fırıldaklar dönüyor...

kulübün sponsoru kara paracı-mafyacı...

kamuoyunda kendilerini aklamak için yüksek paralar-sponsorluk bedelleri ödeyecek kadar gözleri dönmüş...

peki cim comun yöneticileri bu sponsorları nereden buldu ?

acaba kendileride mi o yolların yolcuusu ?

............

soner yalçın
    paylaş araştır ara
    â®
    1
    3â¯
    1
    türkiye'nin en kaliteli kalemlerinden birisidir,
    araştırmacı kimliği ve bir solukta okunan kitapları ile kendini çoktan ispat etmiştir.

sözlükte başlığını açmak için, 27 ocak 2017 tarihli yazısından daha güzel bir fırsat olamazdı diye düşünüyorum...

içinde arda turan'ın referandum videosuna eleştiriler,
    barcelona'nın faşizme direnişi,
    denizler için imza toplayan metin oktay,
    futbolcu sendikası için çaba gösteren metin kurt,
    nazileri yendiği için kurşuna dizilen dinamo kiev'li futbolcular,
    hasnun galip, galatasaraylı şehitler ve çok daha fazlası harika bir biçimde harmanlanmış.

okumayana okutmak için, yazıyı buraya alıyorum;

--- soner yalçın ---
    https://rerererarara.net/soner-yalcin--120591

3. yandaş-candaş medyanın taali medyası hurriyet gazatasından

Tarım Kredi marketlerinde yüzde 50 indirim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zincir marketlere yaptığı indirim çağrısının ardından Tarım Kredi Kooperatif Marketler, gıdadan temizlik malzemelerine kadar çok sayıda üründe yüzde 50'ye varan indirimler yapacak.
    Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinden (Tarım Kredi) yapılan açıklamaya göre, Tarım Kredi Kooperatif Market, Türkiye'nin 81 ilinde 3 bini aşkın satış noktasıyla ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.

TRT Haber'in haberine göre, Tarım Kredi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zincir marketlere yaptığı enflasyon ve hayat pahalılığıyla mücadeleye destek olma çağrısı üzerine yeni bir kampanya düzenlendi. Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde mevcut indirim kampanyalarına ilave olarak 16 Ekim'de başlayacak yeni kampanya kapsamında, süt, peynir, pirinç, nohut, mercimek, ayçiçeği yağı, salça, çay, un gibi temel ihtiyaç ürünleri ile deterjan, sabun, kağıt peçete ve kağıt havlu gibi temizlik ürünlerinde yüzde 50'ye varan indirim yapılacak.

Ayrıca, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri, çiftçilerden doğrudan tedarik edilerek satışı yapılan patates, soğan, elma, portakal, domates ve salatalık gibi meyve ve sebze ürünlerinde de "manavda taptaze indirim" kampanyası devam edecek.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, üretici ile tüketici arasında doğrudan bir kanal oluşturarak, çiftçilerin ürettiği ürünleri en uygun fiyatla tüketicilere ulaştırmayı ve ülke ekonomisine destek olmayı hedefliyor.

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...dirim-42344673

Ciki ciki cak cak
    Civciv çıkacak kuş çıkacak
    Ördek çıkacak kaz çıkacak
    Erkek çıkacak kız çıkacak
    Yaylı da yaylı içinde, yaylı da payton içinde
    Yaylı da yaylı içinde, yaylı da payton içinde
    Bizim payton geliyor, var mı da yarim içinde
    Bizim payton geliyor, var mı da yarim içinde
    Ciki ciki cak cak
    Ben bir konsol yaptırdım Bursa ustalarına
    Ben bir konsol yaptırdım Bursa ustalarına
    Allah şifa vermiyor gönül hastalarına
    Allah şifa vermiyor gönül hastalarına
    Ciki ciki cak cak
    Kadife kaleye çıkalım İzmir'e şöyle bakalım
    Kadife kaleye çıkalım İzmir'e şöyle bakalım
    Gel otur kucağıma keyfimize bakalım
    Gel otur kucağıma keyfimize bakalım
    Ciki ciki cak cak
    Ciki ciki cak cak

Kaynak: Musixmatch

https://www.youtube.com/watch?v=5mrX5wOh_20

Erol Büyükburç

Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak · Erol Büyükburç

Erol Büyükburç

â„— 1976 Türkofon Universal

Released on: 2023-01-02

Composer: Erol Büyükburç
    Lyricist: Feza Çolakoğlu
    Music Publisher: Türkofon Universal

Auto-generated by YouTube.

4. Çinli satıcılar iPhone 15'i Apple'dan daha ucuza satıyor

Çin pazarında iPhone 15 akıllı telefona olan talep azalıyor ve bunun sonucunda yerel satıcılar yeni akıllı telefon serisini Apple'ın kendisinden daha ucuza satıyor. Bu , Çin MyDrivers portalına atıfta bulunarak iXBT tarafından rapor edilmiştir .

Kaynağa göre, 512 GB dahili belleğe sahip amiral gemisi iPhone 15'in fiyatı, Apple'ın resmi fiyatından 155 dolar daha düşük olan 1.080 dolara düştü.

Aynı dahili belleğe sahip iPhone 15 Pro'nun resmi olmayan mağazalarda fiyatı 1.440 dolar iken akıllı telefon, Apple'ın web sitesinde 1.510 dolardan satışa sunuluyor.

En büyük fark, bayilerde fiyatı 1.560 dolar olan 1 TB dahili belleğe sahip iPhone 15 Pro sürümünde görülüyor, cihazın resmi fiyatı ise 1.780 dolar.

Bir kaynağa göre Apple'ın amiral gemisi akıllı telefonlarının fiyatı, satıcılar arasında yeni ürünlere olan talebin düşük olması nedeniyle düştü. Üstelik iPhone 15'in Çin'de satışa sunulmasının hemen ardından resmi Apple mağazalarının ilk günlerde talebin tamamını karşılayamaması nedeniyle bir çalkantı yaşandı. O zamanlar resmi olmayan mağazalar akıllı telefonları gözle görülür derecede yüksek fiyatlara satıyordu.

5. cim com'un müthiş başarı hikayesi-

müthiş ticari başarı diye pazarladığı

italyan Nicolò Zaniolo'nun Sezon ortasında Geri gönderilmesi gündemde...!!!

Galatasaray
    2022-23 sezonu

Zaniolo, 11 Mart 2023'te Kasımpaşa'ya attığı golle Galatasaray taraftarıyla 1-0 galibiyetini kutluyor.
    2022-23 sezonunun devre arası transfer döneminde 7 Şubat 2023 tarihinde Galatasaray'a transfer olmak için İstanbul'a gelen Nicolò Zaniolo'yu Galatasaray, Türkiye'de yaşanan deprem sebebiyle sessiz bir şekilde 8 Şubat 2023 günü TFF'ye bildirdi. Oyuncu için Roma kulübüne 15 milyon € ödeme yapıldı ve 4 yıllık sözleşme imzalandı.[27] Bu transfer Türk futbolunun en pahalı ikinci büyük transferi özelliğini de taşımaktadır.[28] Zaniolo'nun kontratında 35 milyon euro'luk serbest kalma maddesi bulunuyor.[29] Transfer haberi, gelişine birkaç gün kala meydana gelen Kahramanmaraş depremleri nedeniyle Galatasaray tarafından coşkulu bir şekilde duyurulmadı. 17 numarayı depremde hayatını kaybeden genç Galatasaray taraftarının (17 yaşında) anısına aldı.[30]

Yeni kulübüyle 26 Şubat 2023'te Alanyaspor karşısında oynanan hazırlık maçında etkileyici bir giriş yaptı, 80. dakikada oyuna girdi ve 90+4'te gol attı.[31] 4 Mart 2023'te İstanbulspor'a karşı başka bir hazırlık maçında bir gol daha attı ve asist yaptı.[32] 11 Mart 2023'te Nef Stadı'nda Kasımpaşa'ya karşı ilk resmi maçına 46. dakikada oyuna girerek çıktı. Zaniolo, Galatasaray'ın 1-0'lık galibiyetinde 57. dakikada bir gol atarak beklentileri karşıladı.[33]

Kasımpaşa, Adana Demirspor ve Kayserispor maçında gol atan Nicolò Zaniolo, Süper Lig'de Galatasaray formasıyla oyuna sonradan dahil olduğu ilk üç iç saha maçında da gol atan ilk isim oldu.

Zaniolo, Galatasaray takımıyla 2022-23 sezonunda Süper Lig'de şampiyon oldu. 30 Mayıs 2023'te 36. haftada oynanan maçta Ankaragücü'nü deplasmanda 4-1 mağlup eden Galatasaray, maçın bitimine 2 hafta kala liderliği garantiledi ve tarihinin 23. şampiyonluğunu kazandı. 4 Haziran 2023'te oynanan ve 3-0 kazanılan Fenerbahçe derbisinde kariyerinde ilk kez bir maçta 2 gol kaydetti.[34]

2023–24: Aston Villa'ya kiralık

18 Ağustos 2023'te Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi ön eleme turlarında bir maç oynayan Zaniolo, 2023-24 sezonunun geri kalanında Premier Lig kulübü Aston Villa'ya satın alma opsiyonlu kiralık gönderildi...

https://tr.wikipedia.org/wiki/Nicol%C3%B2_Zaniolo

İtalya'da operasyon büyüyor! Sandro Tonali ve Nicolo Zaniolo ifade verdi...

İtalya futbolunun yıldız isimleri Sandro Tonali ve Nicolo Zaniolo yasa dışı bahis iddiasıyla ifade verdi.

İtalya Milli Takımı'nın kampında bulunan Sandro Tonali ve Nicolo Zaniolo, yasa dışı bahis iddiaları nedeniyle ifade verdi.

İtalyan basınında yer alan haberlere göre, Newcastle United'da forma giyen Tonali ile Galatasaray'dan Aston Villa'ya kiralanan Zaniolo, yasa dışı bahis soruşturması kapsamında milli takımın Coverciano'daki tesislerinde sorgulandı.

İki oyuncunun, milli takım sorumlusu Gianluigi Buffon eşliğinde polisle görüştüğü, ardından kamptan ayrıldığı basına yansıdı.Yasadışı bahis iddiaları nedeniyle dün de Juventus'ta forma giyen orta saha oyuncusu Nicolo Fagioli hakkında soruşturma açıldığı duyurulmuştu.

Futbol maçları üzerine bahis oynadığı tespit edilen bir oyuncu, üç yıl men cezası alabiliyor.

https://www.cumhuriyet.com.tr/spor/i...-ifade-2129516

bakalım gelişmler nasıl olacak ?

Nicolo Zaniolo rekor bedelle gidiyor: Türkiye'den en fazla bonservise satılan oyuncu oldu!

Galatasaray'ın İtalyan yıldızı Nicolo Zaniolo rekor bedelle İngiliz ekibi Aston Villa'ya transfer oldu. İngiliz ekibi bu transfer için Galatasaray'a 5 milyon Euro kiralama bedeli ve 27 milyon Euro da zorunlu satın alma opsiyonuyla toplamda 32 milyon Euro ödeyecek. Türkiye'den en fazla bonservise satılan oyuncu 27 milyon Euro ile Nicolo Zaniolo oldu.

https://www.yenisafak.com/aston-vill...beri-h-4553075

6. internet hızını 10 kat artırma metodu iddası !!!!

https://twitter.com/i/status/1712359120135762040

böyle hikayeler

aslı astarı var mı ?

7. avrupanın bahis kıralı cim com'un pırlanta topçusu

geçen sezon ligin son maçında da zaniolo fenere 30 metreden sıkar bahsi almış net bilgi...

Zaniolo oyuna girdikten 6 dk sonra şu hareketi yapıp kırmızı kart görmüştü gsliler haksız kırmızı kart diye ağlıyordu adam bahisçi çıktı twit bu kadar.

yardakçı MHK ve TFF neden görmezden geliyor ?

https://twitter.com/search?q=Zaniolo...ertical=trends

eğer olur da Aston Villa Zaniolo'yu geri gönderirse cim comun bilançosunda 30 milyon euroluk kocaman bir delik olur...

8. Transfer zamanı Başkan Ali ve arkadşlarının peşinde uzun zaman koştuğu Hırvat kalecisi Dominik Livaković, Milli maçta Bizden saçma sapan bir hatadan gol yedi...

"LİVAKOVİC'İN DİKKATSİZLİĞİ..."

Hırvatlardan Livakovic'e ağır eleştiri! Dalic sahip çıktı...

24 Sata internet sitesinde 'Livakovic'in dikkatsizliği Türkiye'ye karşı pahalıya mal oldu, Hırvatistan ilk yenilgisini aldı' başlıklı haber yayınlandı. Haberde "Maçın kaderi 30. dakikada Hırvat kaleci Livakovic'in büyük bir hata yaparak kalesinden açılmasıyla gerçekleşti" denildi.

"İYİ KURTARIŞLAR YAPTI ANCAK..."

Jutarnji'deki haberde şu değerlendirmede bulunuldu: "Livakovic başlarda iyiydi, iyi kurtarışlar yaptı ancak ardından Barış Alper Yılmaz'a galibiyet golünü hediye etti. Türkiye grupta birinciliğe yükseldi ve Hırvatistan'ı belirsizliğe itti: Güvenli bir hikaye bu şekilde kaotik bir hikayeye dönüşebilir."

Hırvatistan Milli Takımı Teknik Direktörü Zlatko Dalic şunları söyledi: "Livakovic gereksiz yere kalesinden çıktı ama gol öncesinde üç pozisyonu kurtardı, yenilgi için onu suçlayamam, herkes kötü oynadı. Uzun zamandır bu kadar kötü görünmemiştik, kaybetmeyi hak ettik. Rakip daha iyiydi, gol öncesinde bile tehlikeliydiler."
    "TÜRKİYE KAZANMAYI HAK ETTİ"

Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde A Milli Futbol Takımı'na 1-0 yenilen Hırvatistan Milli Takımı'nda teknik direktör Zlatko Dalic açıklamalarda bulundu. Kötü oynadıklarını belirten tecrübeli teknik direktör, "Türkiye kazanmayı hak etti, bunun için onları kutluyorum. Biz kötüydük, maçın başından itibaren birçok hata yaptık, oyunumuzu bulamadık" dedi.

"LİVAKOVİC'İ SUÇLAYAMAM"

Livakovic'i suçlayamadığını vurgulayan Zlatko Dalic, "Tabii ki sakat oyuncularımız vardı ama bu bir bahane olmamalı. Şu anda sahip olduğumuz her şeyle maksimumumu vermeliyiz ve bugün bunu yapamadık. Livakovic'i suçlayamam, takım iyi değildi" açıklamasını yaptı.

https://www.cnnturk.com/spor/futbol/...c-sahip-cikti?

eğer maçlarda böyle hatlar yaparsa fenrin şampiyonluk hayali gelecek sezona kalır...

ayrıca muhtemel transfer bedelinde de aşınma olur...

Sayfa 52/101 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •