Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 15 madde; 9 - 15 arası.

Konu: Borsa hk. acemice sorular ve merak edilenler

cevaplar için teşekkürler
    ------------------------------------------------------------------------------------
    5,66 tl ile dolarda kaldık, bekliyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by Pismaniye Yazıyı Oku
    cevaplar için teşekkürler
    al sat yaparken aracı kurumda görünen maliyet hesabını değil kendi tutacağınız alım satım maliyetlerini dikkate alınız... bu çok önemli bir ayrıntıdır...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

3.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    al sat yaparken aracı kurumda görünen maliyet hesabını değil kendi tutacağınız alım satım maliyetlerini dikkate alınız... bu çok önemli bir ayrıntıdır...
    bunu biraz açar mısınız? bu görünen maliyet rakamları benim de kafamı karıştırıyor. misal alışta verilen komisyon oranı maliyete ekleniyor mu vs?

4. Borsa piyasasında bende çok eski sayılmam ama yine 4 yılımı verdim. Borsa hakkında hiçbir şey bilmeden para kazanmanız imkansız arkadaşlar unutmayın. Borsa hakkında hala araştırma yapıyorum. Borsada işlem yapmaya başladım iyiyim kazanıyorum demeyle olmuyor bu işler. Şu yazıyı bir okuyun en azından ufak tefek takıldığınız soruların cevabını da öğrenebilirsiniz.

12 aylık bılanco son gönderim tarıhleri ne zaman

6. 10 mart 2020

7. Uzun vadeli yatırımlarda başarının ipuçlarını arayanlar, öncelikle kendilerinde ne gibi özelliklerin olması gerektiğini bilmelidir.

Oldukça kazançlı ve güvenli olan bu platformda kendinizi geliştirme yollarını aradığınız müddetçe kazanırsınız. İşte, iyi bir borsacı olmak için yapmanız gerekenler; https://borsanasiloynanir.co/iyi-bir...lar-izlenmeli/

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •