Special Days Image
Sayfa 21/31 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Viop takip

sabah benimde kafam rahat olsun şimdiden yazayım diye viop göz gezdiriyorum ama, açılışı görmeden vereceğim deste ve direnç 1000 puan yukardan aşağıda olur bir işe yaramaz diye sabah 10"a kadar ne görürsem onu yazayım bari dedim.. hisselerde ise yine açılışı göremediğim için hangi paçadan yakalanırsa ordan dalınmalı diyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bazen ne yapıyorum ben böyle yüksekten konuşarak sanki madalyamı takacaklar fırsat bulduğunda bir ton dayak atacak adam çıkar diyorum sonrada amaann klavyesi olan konuşuyor banamı yasak var sanki klavye ise klavye onu dert et bunu dert et küflendirecekmisin diye kendimi avutuyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

viop__ direnç 137.975__ 138.575

hisseler dünki hızlı hareketlere göre yatay kalınca pek tadı olmuyor bende farkındayım ama şanstır bu.. bunlarda biraz yorar o kadar.. önemli olan yöndür ve hiç sıkıntım yok. viop dediğim gibi yeni yılı görmeden biraz yorulacağız

"DGGYO" hiç korkmaz alırım.. oyunun zor tarafı bu işte.. nereye kadar düşer nerden alalım. pahalı alındığını düşüneli. yine sorun olmaz çünkü beklenti dünkü kapanış fiyatının üzerinde.. ayrıca "PRKAB" aynı şekilde.. susuyorum diye duruma göre yazacağım düşünülmesin. alacağız alacağız dedik olay bitti.. biraz süründürürmüş ne yapalım ekmekte çiğnemeden yutulmuyor.. sesli düşündüm

GARAN__ 11.07 alıp alıp geri bırakıyorlar. buda daha zamanı var demektir. viop tada sabah aynısını yaptılar. hedef 2020 hep söylüyorum ama şu an varant ları tamir ediyorlar biraz sabır

VİOP"taki sıkışıklığın farkındamısınız.. eğerki önümüzdeki iki işlem günündede patlatmadan yerine koyarlarsa pes diyeceğiz.. çünkü hadi p.tesi idare ettiler ama biraz daha sıkışacak ve ustalıklarını son gün gösterecekler

Sayfa 21/31 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •