Sayfa 29/31 İlkİlk ... 192728293031 SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Viop takip

genel olarak tahmin yaparken direkt xu030 varantlarını dikkate alıp buna göre öngörüde bulunan birisi olarak yarın piyasa artı açılabilir olsada, hatta biraz daha göterebilir olsalarda varantlar bana güçleri yetmez bir yerde tıkanırlar diyor.. şimdi varant ne alaka diye düşünen olabilir ama bende çok alaka diyorum. sonuç olarak yarın gün içi becerebilen al sat yaparak trade edebilir ama ben uğraşamam diyenler ise en azından yarın nakitte kalarak oyunun oturmasını beklemlelidirler. hani yukarda viop 140.625 duvar yazmıştımya.. işte burası dirençtir.. son iki hafta izlediğim kadarı ile bazen direnci geçip yukarı yolunu açtıktan sonra satabiliyorlar ama olsun. buda alım fırsatı veriyor
    Son düzenleme : karar_anı; 06-01-2020 saat: 01:42.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

birazda ben kendimi yazayım bakalım sabah xu030 artı açılırsa aynen tepkiye satış takip ederim.. ikinci kağıdım VAKBN eksi açılırsa tepkiye al yaparım.. ne kadar anlaşılmaz bir oyun değilmi farkındayım ama herkesin böyle farklı farklı oyun anlayışı olduğu için kimin neye göre yazdığını kimse bilemeyip kimi zaman yanıldığını kimi zaman turnayı gözünden vurduğu sanılıp kör dövüşü gibi itişmeler kakışmalar başlıyor
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

dünkü sert satışların ardından bu günde eksi açılacağı belli oldu ama göstere göstere, ne kadar satarlar.. bence bunun bir sınırı olur ve tekrar aldıklarını satmak üzere tepki alımları gelir

kurbanım VAKBN kırarmı hiç beni tepki alımların geliverdi.. şimdi ne halleri varsa görsünler vurup kafayı yatacağım

şaka makda iyi oturtmuşum yani. xu030 tepkiye oynamayı tercih etseymişim helvayı yermiştim yokya şaka ben onun ayarını akşamdan yapıyorum.. biraz övünmek gibi oldu ama bazen kendi kendime bile yürü be diye gaz varebiliyorum

GARAN_ bu gün piyasayı sallayacak yeni bir haber düşmediği sürece ben garanı daha fazla satacaklarını sanmıyorum. arada korkutabilirler ancak altta 10.69 hazır kıta destek bekliyor

maaşallah bu gün pazarda alış verişler kuvvetli. garan a bak 69 çerez geldi

üç defa amin demek için.. amin amin amin...

https://www.facebook.com/turgayyildi...71966382/?t=27

Sayfa 29/31 İlkİlk ... 192728293031 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •