Sayfa 3/31 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Viop takip

ayarını tutturdukta kıvam"nı tutturamadık maç daha bitmedi ama...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

silkelemek için her türlü numarayı çekip bıktırıyorlar..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

garan valla bundan namuslu... olsun ama ben onu sabah 13.69__ 13.90 arası gerdirdim

https://youtu.be/lhyvQGoxrzM

bu adam gerçekten işi biliyor ama bana göre kendine biliyor çünkü çok karmaşık geliyor bana

viop a yüzeysel olarak göz gezdirdiğimde p.tesi oldukca zor bir gün olacak. arkada bırakılan kocaman bir boşluk, yukarda bir o kadar boşluk, ortada ky bir desteğe çarparak, bir dirence toslayarak, ordan oraya koşturacak... yada benim gibi içinde kahramanı sadece kendisi olan masallar anlatılacak yalan alem işte...

görerek oynanması taraftarı biri olarak bende p.tesi ilk etapta 1000 puanlık bir düzeltme satışı yapabileceklerini tahmin ediyorum ve yeni zirveler aramak yerine destekleri sıkılaştırıp oyunu oturtacaklar diye tahmin ediyorum. sonuç olarak tahteravalli bir piyasa izleriz

karıştırdıkca yeni madenler çıkıyor düşüncemden vazgeçtim çünkü bunların satmak gibi bir düşünceleri yok görünüyor. ancak sınırlı düzeltmeler yaşanabilir diye düşünmeye başladım.. şimdi ben kendi kendime konuşuyorum ama olurya yoldan geçen birisinin kulağına gelirde bu ne diyor yaa... on diyor otuz diyor diye söylenecek olursa bende,

Niçin mi fikir değiştiriyorum; çünkü ben fikirlerimin sahibiyim, kölesi değil. Cenap Şahabettin

Hayırlı olsun kolay gelsin abi. Senin şu görerek oynama olayını bir oturtabilsem kafamda iş bitecekte.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 3/31 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •