Sayfa 30/31 İlkİlk ... 2028293031 SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Viop takip

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, ABD ve İran arasındaki gerilimin devam etmesinin geniş çaplı ekonomik ve finansal şoklara neden olabileceği uyarısında bulundu. Kaynak: Moody's 'ABD-İran gerilimi' hakkında uyardı
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

GARAN__ destekler

10.54_ bu aradaki boşluğu görüyosunuz değilmi?

10.40

10.37

alım düşünenler ise bu destekleri dikkate alarak pozisyon almalıdırlar. çünkü yukarısı boş olduğu için şurası dirençtir diye yazıp yanıltmak istemedim. bu arada ben yarın sabah HALKB önünde olacağım. tabi yine açılışta terse oynamak üzere. yatay açar ise ucuz olan varantın elinden tutacağım düşmesin yazık
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

gecenin bir saati kalk ne olur diye HALKB çalış. halkb elemanları bile bu kadar çalışmıyordur karar: sabah satıcılı açacak olsa, sınırlı bir satış olur ve yukarı tepki alımları gelir.. artı açacak olsa buda sınırlı olur ve tekrar trade imkanı verecek satışlar gelir. dolayısıyla sabah açılışta terse oynayacak fırsatlar kollanmalıdır. çokta aç gözlü olmadan allah ne verirse. oyun bitmiyor hergün var.. ne yorum yaptım ama değilmi.. yürü be karar_anı

ben böyle köşelere niye kaçtım, neden kaçtım niye olsun.. tabiki en iyi ben bilirim müsabakasında sidik yarıştırmak istemediğim için aslında bu kadar güçlü şeyittirmeye göre bence yellendirme yarışı yapılsa daha iyi olur. siz bilirsiniz teklif var ısrar yok

şimdi elbette göstere, göstere, üçüncü gününde satacak değillerdiya desem kafalar anvele olur. en iyisi içimden ama bu alacaklarını tekrar bir yerden verirler diyeim bari hadi bakalım asansör kalkmasına az bir şey kaldı

nasıl? asansörümüzü beğendinizmi? biraz eskidi küflü paslı ama yinede idare eder

halkb önünde bekleye,bekleye, dondum soğuktan.. yeter bu kadar kıçına nişadır sürecek değilim

GARAN_ kapanışa göre piyasa tekrar yukarı fişeklemesi için eksi açılıp aşağıdan yukarı topuklarsa o zaman işimiz olur. ama eksi açılır o şekilde seyreder ve ufaktan gevşeme devam ederse duman ederler.. ben açılışı görmeden öngörüde bulunmanın doğmadık çocuğa don biçmek gibi olacağını düşünüyorum. onun için yükselir düşer gibi öngörülere şartlanmanın gereği yok. sayılı sarmısak dikili soğan al sana piyasanın özeti...

Sayfa 30/31 İlkİlk ... 2028293031 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •