Sayfa 31/31 İlkİlk ... 21293031
Arama sonucu : 247 madde; 241 - 247 arası.

Konu: Viop takip

GARAN_ varantlarını kontrol ettim işler yine karıştı yarın bende garan"dayım. açılış ile yine terse oynayacağım ama kar cebe yaparak. çünkü yarında asansör bir piyasa çıktı.. artık ümitleri bir sonraki güne saklayacağız

destekler

10.40

10.54

dirençler

10.82

10.87

10.90
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

farkındaysanız sürekli tersine oynuyorum. ama oyun tersine oynanmalı demek değildir. ben incelediğim kağıtların tersine oynamaya müsait olanlarını tercih ediyorum. mesela dün VAKBN bugün HALKB yarın GARAN yani hiç belli olmuyor
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ETYAT__ çeşit olsun geçilmiş direnç her halde boşa geçmediler

yarına şhort kalanlara acıyanlar, tekrar yukarı fişekleme bekleyip long kalanlar.. ee... şimdi ne olacak? dow eksi 200 seyrediyor.. size eğer çuval dolusu dolar verseler varya bir ay sonra başkası oynar siz yine kenardan antrenörlük yaparsınız gerçekler ne kadar acı değilmi? ama bunlar hep en iyi ben bilirim diye inadınızdan kaynaklanıyor

ani bomba haber durumu değiştirdi. yarın yine garan"da olacağım. allah ne verirse yine tepkiye oynmamayı düşünüyorum. çünkü her ne olursa olsun bana göre buna müsait.. ama işte insanın direksiyon kendi elinde olmalı

perşembenin gelişi çarşambadan belli olur hesabı.. belki sabah silindiği için okuyamayacaksınız ama diğer topikteki ağır tartışmaları okuyupta hala yazmaya devam edersem bende kabul etmiş olacağım diye yazma işini burada noktalıyorum. çünkü bu tür tartışmalar bana ağır gelir kaldıramam. herkesin allah işini gücünü rast getirsin...

sn admin sizden sayfamın kapatılmasını rica ediyorum

Sayfa 31/31 İlkİlk ... 21293031

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •