Sayfa 4/31 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Viop takip

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun kolay gelsin abi. Senin şu görerek oynama olayını bir oturtabilsem kafamda iş bitecekte.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben görerek derken en azından piyasa açılışını görerek tahmin üzerine oynanmamalı demek istyorum. görüyosunuz olay kimsenin düşündüğü gibi gerçekleşmiyor. gerçekleşse bile zamanı uymuyor. bu arada h.geldin attım kendimi yaylaya, verdim rüzgara karşı ağzımı üfürüyorum öyle ama böyle iyiymiş alem buysa kral benim hesabı
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Soğuk degil mi

Soğuk degil mi

hahaha ciddi sandın değilmi? burasıda yayla gibi. kuş sesinden, su sesinden, para sesinden başka bir şey duyulmuyor en çokta karga sesi olmaması bir avantaj
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

sıkıldım ne yazsam aceba ne yazsam diye düşünürken ahmet mergen"in yine yüksekten konuşmaları aceba milleti terse getirirmi diye düşünmeye başladım. çünkü baya takipcisi olan üstad. aslında çok çok yukarlara yükselebiliriz ama aynı seans içinde olduğu gibi milletin elinden kağıtları alana kadar korkutup sonrada yukarı fişeklermiki diyorum. bunu çok yapıyorlar ve ben satım kağıt yükseldi gibi yakınmaları çok okuyoruz. heleki birde nuri sevgen konuştuysa tamam işimiz ayna

Cuma günü blombergde 100 defa risk iştahı arttı, rallide ralli dediler. Her çıkan yorumcu düşüşler alım fırsatı, 130-140 bin görürüz diyorlar çok soğuk kanlı bir şekilde hemde bilmiyorum vallahi. Be iyide zalımlar bunu 93 e vurduğumuzda neden söylemiyordunuz. Köyde kahvehanede iskambil oyunu blöf oynardık (yalan diyede biliniyor bazı yerde) hiç kazanamazdım. Viopda aynı inanmıyorum short short gidiyorum gerçek çıkıyor, alıyor pala, tam inanıyorum longa geçiyorum. Pala bi gömüyor yalanları tüm kağıtları sokuyor sat sata bilirsen artık.

şimdi burda kimimiz arena"da kimiz benim gibi gözden uzak yerlerde kendi kendine mırıldanıp, kimimiz bağırıp çağırarak konuşup, altınada kıvırtma payım olsun diye YTE yazsada ağ it"in pamukcuya zararı vardır hesabı bir birimize zararımızdan başka küçücük bir faydamız olduğunu sanmıyorum. çünkü ortalık ustadan geçilmiyor. ne kadar basit, ne kadar kolay, bir oyunsa duyanda sanır kazanamayanı dövüyorlar. eğer böyle bir şey uygulanacak olsa bence ilk dayağı hani ulan bu kazanç diye usta! lar yer. hemde eşşek sudan gelene kadar

Cuma günü blombergde 100 defa risk iştahı arttı, rallide ralli dediler. Her çıkan yorumcu düşüşler alım fırsatı, 130-140 bin görürüz diyorlar çok soğuk kanlı bir şekilde hemde bilmiyorum vallahi. Be iyide zalımlar bunu 93 e vurduğumuzda neden söylemiyordunuz. Köyde kahvehanede iskambil oyunu blöf oynardık (yalan diyede biliniyor bazı yerde) hiç kazanamazdım. Viopda aynı inanmıyorum short short gidiyorum gerçek çıkıyor, alıyor pala, tam inanıyorum longa geçiyorum. Pala bi gömüyor yalanları tüm kağıtları sokuyor sat sata bilirsen artık.

ama kim olursa olsun başkasının demesi ile borsa"da pozisyon alınmaz. kendinde üzerine bir şeyler koyman lazım

benim için yarın sabah lig başlıyor çok sert olmasada güne artı bir açılış ile başlarız. en kötü yatay bir açılış olur diye tahmin ediyorum. tabi hiç bir şey düşündüğümüz gibi olmadığı için önemli olan sonrası

Sayfa 4/31 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •