Sayfa 5/31 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Viop takip

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    görerek oynanması taraftarı biri olarak bende p.tesi ilk etapta 1000 puanlık bir düzeltme satışı yapabileceklerini tahmin ediyorum ve yeni zirveler aramak yerine destekleri sıkılaştırıp oyunu oturtacaklar diye tahmin ediyorum. sonuç olarak tahteravalli bir piyasa izleriz
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    benim için yarın sabah lig başlıyor çok sert olmasada güne artı bir açılış ile başlarız. en kötü yatay bir açılış olur diye tahmin ediyorum. tabi hiç bir şey düşündüğümüz gibi olmadığı için önemli olan sonrası
    Nasıl yani hem satış hem artı açılış....

viop a yüzeysel olarak göz gezdirdiğimde p.tesi oldukca zor bir gün olacak. arkada bırakılan kocaman bir boşluk, yukarda bir o kadar boşluk, ortada ky bir desteğe çarparak, bir dirence toslayarak, ordan oraya koşturacak... yada benim gibi içinde kahramanı sadece kendisi olan masallar anlatılacak yalan alem işte...
    ............
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

karıştırdıkca yeni madenler çıkıyor düşüncemden vazgeçtim çünkü bunların satmak gibi bir düşünceleri yok görünüyor. ancak sınırlı düzeltmeler yaşanabilir diye düşünmeye başladım.. şimdi ben kendi kendime konuşuyorum ama olurya yoldan geçen birisinin kulağına gelirde bu ne diyor yaa... on diyor otuz diyor diye söylenecek olursa bende,

Niçin mi fikir değiştiriyorum; çünkü ben fikirlerimin sahibiyim, kölesi değil. Cenap Şahabettin
    bunu alıntılamak istemiştim

sn afhado ben aslında kendi halimde kafama göre kimse ile diyaloğa girmeden oyalanmayı düşünüyordum ama madem böyle bir mesaj alıntılamışsınız. ben size kitabı ortadan okumamanızı öneriyorum ve şöylede bir şey yazmıştım diye hatırlatayım
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4. Neyse sen kendi halinde takıl..

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Neyse sen kendi halinde takıl..
    izin verdiğiniz için çok teşekkür ederim

nedense hiç gereği yokken her ortamda sürekli açıklama üzerine açıklama yapmak zorunda kalıyorum. ben düşüncemi imzamda yazdıklarımın üzerine bir daha yazayımda artık son olsun. bakın kardeşim benim kimsenin zarar etmesi, menfaat sağlaması gibi, ben onu bildim bunu buldum gibi övünme bahanesi ile değil, herkesten ayrı uzak bir ortamda oyalanmak için yazıyorum. kimin ne yaptığı beni ilgilendirmez çünkü. eğer öyle bir düşüncem olmuş olsa gelir herkesin olduğu ortamlarda yazar çizerim. elimi tutanda yok yasağımda yok... takip edersiniz, etmezsiniz, bu sizin vereceğiniz karar. ama kesin olarak şunu söyleyebilirm.. öyle yazarım böyle yazarım ama hayatta kalleşliğim olmaz

https://youtu.be/soSioV27By8

şöyle birde uzun hava tey tey teeey...

paranızı kaybedin ama neşenizi kaybetmeyin

Sayfa 5/31 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •