Special Days Image
Sayfa 7/31 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Viop takip

kağıtların altı ve üstünde çok boşluklar olması oyunu zorlaştırıyor. çünkü böyle sizin makas diye tabir ettiğiniz boşluklardan dolayı top oynar gibi yukarı aşağı oynayabilirler. "viop" ise dar alanda kısa paslaşmalar sonrası kararı verirler diye düşünüyorum. tabii bunuda oyunu izleyerek anlayabiliriz. ben öz güveni yüksek birisi olarak biraz yüksekten konuşabilirim siz bana bakmayın üfürüyor yine deyip geçin
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

viop_ ilk etapta azla bir beklentim olmasada 135.000 şhort
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ben oyunu kaçırıyorum. en düşük kaç gödü aceba? benim seans başlayıncada pek fazla bakamayacağım sanırım

ben çıkıyorum sanırım 150 puan verdik. hak yemeyelim hesap edeceğiz dedik

hızlıca yazıp işime bakayım benim için "long" oldu. duruma göre kesin alacağım. hatta şimdi 145.200 aldım kabul ediyorum

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    hızlıca yazıp işime bakayım benim için "long" oldu. duruma göre kesin alacağım. hatta şimdi 145.200 aldım kabul ediyorum
    135.200 idi toprak bereketli anlamayanda olur

şimdi ben açılışta şhort deyip longa geçince belkide şansa oynadığım sanılıyor ama öyle değil. kağıdın kırılma yerinde girerim. baktım işler ters gidiyor çıkar diğer tarafa geçerim. bodoslama oynamam yani. mesela 500 puan cebe atacak fırsatım olmuştu yazamadım çünkü benim kağıtta hızlı

bu arada ben yine long um düşüncemde hiç bir değişme yok artık siz bakarsınız

Sayfa 7/31 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •