Sayfa 1/31 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Viop takip

Viop takip

müsait olduğum zamanlarda vakit geçsin, heyecan olsun, diye p.tesi gününden itibaren aklımın erdiğince kendi halimde piyasa düşüncemi paylaşacağım. buda beni oyalamak için yeterli sanıyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Hayırlı olsun

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hayırlı olsun, başarılar...

teşekkürler bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

sayfayı ne kadar kendimi oyalamak için açmış olsamda, yinede ezbere üfürerek yazmamak için iki günlük tatil arasında kendimi hazırlayım diye bu gün yazmayı hiç doğru bulmadım. aslında hazırdım ama akılsız başın cezasını ayaklar çeker hesabı çöpe attığım verileri tekrar çıkartacağım. olsun buda benim için hafta arası bir uğraş olmuş olacak

bu arada boş durmayım kendi kağıdımı yazayım. TCELL kağıdın önü açık 13.82 direnci var

ben bugün TCELL rekor yenileyeceğini düşündüğüm için geri çekilmeleri tekrar alım fırsat olarak değerlendireceğim

dirençler geçilmesine rağmen göstere göstere almayacaklarını tahmin ettiğim için, birazda ben kucak yapayım dedim

Sayfa 1/31 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •