Sayfa 14/17 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 131 madde; 105 - 112 arası.

Konu: USDTRF QNB Finans Portföy A.B.D. Hazine Bonosu Dolar Borsa Yatırım Fonu

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    valla ben hergün ekliyorum, ha bankadan usd almışsın ha bu ! ha kapalıçarşıdan almışsın ha bu ?

makas yok, likit ve altın fonları gibi primli de değil ! hazır promosyon varken dolduruyorum
    altins1 bekliyordum bende fakat ons hizli primlenince dun sattim hepsini ons riski almamak icin usd de beklemeye karar verdim.saygilar
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    spottan döviz bürosundan doları margarinlerken binde 2 de öpüşü var. 19.50 tabela olsa maliyetin 19.539....

borsadan finansbankın fonundan emsen doları , orada da satarkenen kardan % 10 stopaj sıyırıyorlar.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

işte sadece bu sebepten bile net aktif değerinin üzerinde işlem görmesi gerekirken ,

üstelik altında işlem görüyor

şu anda 1890-1900 bandı olması gereken

mevcut 1859.80

ama bu aralık fazlası ile kapanacaktır
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    spottan döviz bürosundan doları margarinlerken binde 2 de öpüşü var. 19.50 tabela olsa maliyetin 19.539....

borsadan finansbankın fonundan emsen doları , orada da satarkenen kardan % 10 stopaj sıyırıyorlar.

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku

Tam dediginiz gibi .fon net aktif degeri hesaplanirken dolar kuru matriks ,foreks de gecen mb fiyatlarina yakin kur baz aliniyor.bu siralar baz alinan bu kura gore yuzde 2 civari primli fakat serbest piyasa kuru ile esitledi.%10 kardan kesinti dezavantaji var fakat cok onemli ve stresli zamanlarda fayda saglayacak bir avantaji var.t2 misal sahsen hisse satttigim an altins1 , altin fonlari yada usdtrf ye aninda gecerek secimin yaklastigi bu onemli gunlerde hisselerimden nakit donusunu beklemek istemiyorum.Bu yuzden suan gosterge kura gore yuzde2 serbest piyasaya gore esit makas panik anlarinda yukari dogru sert acilabilir.gerci biz makasin acik kapali olmasindan cok secim sonrasina poz aldik yuzde 2-3 leri dusunecek durumda degiliz ama olabilecekleride az cok tahmin edebiliyoruz. Belki incelemis bir arkadas vardir fon izahnamesinde asgari 2 bin pay ile ilgili bir satir var nakden geri alim vs tam anlayamadim boyle bir hakkimizmi var yoksa bahsedilen baska bir konumu?
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

bugün fon ayarlarını normale çevirdiler

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bugün fon ayarlarını normale çevirdiler
    Carsi fiyatindan daha yuksek islem gordu butun gun

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19.80 civarı işlem gördü

gayet normal

diğeraltın fonlarına göre yine de daha üstte olması lazım

Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Carsi fiyatindan daha yuksek islem gordu butun gun

1924 kapatmış tam da olması gereken yerde

Sayfa 14/17 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon