Sayfa 9/17 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 131 madde; 65 - 72 arası.

Konu: USDTRF QNB Finans Portföy A.B.D. Hazine Bonosu Dolar Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by Koçibey Yazıyı Oku
    650 lik robot var aradaki fark 40 Kr....istediğin kadar sat alır , istediğin kadar al satar....son kapanışta derinliğin varsa bak 777.9 daki 632 li alış robot 781.9 daki 632 de satış robotu....aradakilerde sen ben ...

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cok tesekkürler... Konu anlasilmistir. O zaman, efektif almak ayni sey gibi. Slm...

2. Aynı hiç farkı yok...
     Alıntı Originally Posted by Okane Yazıyı Oku
    Cok tesekkürler... Konu anlasilmistir. O zaman, efektif almak ayni sey gibi. Slm...

3. İki gündür baskı var....birisi Haziran ayının bitmesine sadece 1 gün kaldı. 6 aylık bilançoları bağlayalım bu olabilir....diğeri de viopta MB shortta ise - bilmiyorum ne kadar bilen varsa paylaşsın - daha fazla zarar yazmamasi için baskı kuruluyordur...yarından itibaren bu baskının kalkmasi ve cuma TDI sonrası ralli bekliyorum dolar da....8 ve üzeri fiyatlar....ons şimdilik yerlerde....

4. Kayyumcular doları sabitledi....

5. Doları hep geriden takip ediyor. Çok gerçekçi bir fiyatlama yok. Fon yönetimi bu konuda başarısız
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. Y.kredi 10 bin lot aldı...15 trilyonluk...Screenshot_2022-05-29-08-21-42-836_foreks.android.jpg

7. Buralar senlenir artik

Sayfa 9/17 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •