Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 131 madde; 33 - 40 arası.

Konu: USDTRF QNB Finans Portföy A.B.D. Hazine Bonosu Dolar Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by avniii Yazıyı Oku
    buna da geldi mi %15 stopaj.......
    Hayır sordum yok öyle birşey dedi...

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Garantiden 600 lotu 70 den aldık....yarına hazırlık...

3. Dolar/TL son 15 gündür 6,85 #DolarTL https://t.co/6OeTsynb98

4. Konuştum fon yöneticisiyle....dolar kalmamış almak isteyince verğiye dahil olduklarından vergiyi bindirip satış yazacak....şuan alış var satış yok....altında şuan sıkıntı yok..

Gümüşü pahalıya alıyor , usdtrde yeni alışları vergiye dahil....bize giren çıkan yok sadece marj açılacak

5.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Konuştum fon yöneticisiyle....dolar kalmamış almak isteyince verğiye dahil olduklarından vergiyi bindirip satış yazacak....şuan alış var satış yok....altında şuan sıkıntı yok..

Gümüşü pahalıya alıyor , usdtrde yeni alışları vergiye dahil....bize giren çıkan yok sadece marj açılacak

paylasiminiz icin tesekkurler. bir haftadir USDTRY fiyat sabit kalmis olmasina ragmen fon 1% civari primliydi, nedeni buymus sanirim. su haliyle spreadin dar olmasi disinda bankadan dolar almakla arasinda bir fark kalmadi diyebiliriz herhalde..
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by kirk7 Yazıyı Oku
    paylasiminiz icin tesekkurler. bir haftadir USDTRY fiyat sabit kalmis olmasina ragmen fon 1% civari primliydi, nedeni buymus sanirim. su haliyle spreadin dar olmasi disinda bankadan dolar almakla arasinda bir fark kalmadi diyebiliriz herhalde..
    Evet yada gelip biri dipten satarsa anca....benim içinde bitti....

7. Bu fona yatırım yapmak mı ,yoksa doları spot piyasadan almak mı kararsız kaldım %1 vergiyi de ekleyince sanki fon daha avantajlı gibi duruyor ama getiri olarak son dolar yükselişine pek ayak uyduramamış gibi geldi bana ne dersiniz

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Su an aktif değerinin altında islem görüyor.

Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •