Sayfa 35/158 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1259 madde; 273 - 280 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    abim hoşgeldin valla seni gördüğüme sevindim
    hb güzel kardeşim , maç sert başladı , sonu hayırlı olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by VDemir Yazıyı Oku
    Çok sık yazmayı tercih etmiyorum ama yine de uzunvadeci olup canı sıkılan arkadaşlar için bir hatırlatmada bulunayım:

- 6 Şubat ÇED toplantısı, sonrasındaki 10 gün içinde kesin sonuç veriliyormuş ( bu süreçleri daha önceden inceleyen biri yazmış süreci)

- ÇED sonrası yabancı ortaklık görüşmeleri ( yatırımcı ilişkileri ile görüşen bir arkadaş yazmıştı foruma)

- Şubat-Mart ayı içinde 12 aylık bilanço

- Bakanlıktan nihai onayın gelmesi ( Erdemoğlu'nun bu ay yayınlanan röportajında geçiyor )

- Mart ayında yeni tesisin devreye girme haberi (devreye giren tesislerin bilanço etkisi genelde ilk çeyrekte hissedilmiyor, ama borsada fiyat hareketine sebep oluyor)

- Mayıs ayında diğer tesisin devreye girme haberi

Önümüzdeki 6 ay içinde gündem yoğun. Temeli olmayan saçma sapan hisselerde al-sat yapmaktansa bana göre Sasa hala biriktirilmeye uygun fiyatlarda. 12 yıl sonrasının 13-14 milyar USD ciro hedefi olan şirketinden bahsediyoruz.
    Daha önce okuyan arkadaşlardan özür dileyerek 6 gün önceki mesajımı tekrar paylaşmak istiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Fibotrading Yazıyı Oku
    https://www.sasa.com.tr/Upload/Dosya...u-Istanbul.pdf

Linkteki sunumda verilen bilgiler ve planlı yatırımları için burdayım.Yatırım yapacakların bu sunumu mutlaka okumaları lazım.Zaman hızla geçiyor bilanço şöyle gelmiş,piyasa inmiş çıkmış,v.s. v.s bunlarla vakit harcamamak lazım.Bol kazançlar.
    https://www.tradingview.com/x/eUTc09Ir/
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

4. Global ve yatirimin maliyet cok asagida kalmis 9 Dan verse yine karli bana gunluk hareket cekmis gibi geldiler

5. Bugün sasa da spekülatif hareket olduğu söyleniyor. Haber akışı yok. Açığa satan ve viopta şort yapan fazla ise yarın yukarı doğru devam eder.

6. vergi beyanname son gün ne zaman bilen var mı ?

7.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    vergi beyanname son gün ne zaman bilen var mı ?
    Sanırım Mart ayında yarın çed raporu görüşmesi var inş 10 üzerine yarın atar ytd..

8.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    vergi beyanname son gün ne zaman bilen var mı ?
    son gun 14 subat

Sayfa 35/158 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •