Sayfa 46/158 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1259 madde; 361 - 368 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. 6.55 maliyetle yola devam sonuna kadar..

2.  Alıntı Originally Posted by Fibotrading Yazıyı Oku
    2 gün önce paylaştığım grafiğin son hali aşağıdadır.

https://www.tradingview.com/x/KNzoctTF/
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

3. geçen haftaki hareketin aynısını yapıyor. öğleden sonra hareket hızlanacak muhtemelen 10,80 üzerinde kapatacağız. Global yatırım 1,1milyon lot artıda.

4. Global ve vakıf yatırımı izliyorum. bunlardan biri satışa geçerse 9,80 desteğine kadar çekilebiliriz. Geçen haftaki harekete çok benzese de stoploss seviyenizi belirlemeden işlem yapmayın.

5. Kısacılar için sat al mantıklı olabilir ama dökülme riski var. Hedef kaç bilmiyoruz. Ben bu riski göze alamıyorum açıkçası. 9-10 arasındaki gibi aşağı yukarı gidip gelmeyebilir bu sefer. Tavan yaparsa düşünürüm😄

6. Devre kesiciye girip gaplı yukarı açacak gibi görünüyor. 10.80 de satarım. Gidecek yolu olsada kârı cebe atmak lazım

7. Herkes mutlu bakıyorum da..raaad olun patron malı hiç bir zaman ucuza bölmedi.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu kağıtta 2 kere trade ettim ikisindede çarpıldım. Şimdi de cesaret edemiyorum. Mantıken daha gidecek yolu olmalı.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 46/158 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •