Sayfa 570/579 İlkİlk ... 70470520560568569570571572 ... SonSon
Arama sonucu : 4632 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Kağit 19 lirayken dost meclisinde bu civarlarda yatay kalması gerektigi fikrindeydik.Sonra yavasca 21 23 derken tavan serilerine bağladı. Kağıt uzun yatirim icin cok olumlu ama ustalar derki Alırken kazanılır. Yüksekten mallanan Ky lara geçmiş olsun.Herkeze bol kazanclar.

Yatirim tavsiyesi degildir.
     Alıntı Originally Posted by Rzgtl Yazıyı Oku
    Ben deli sasacı olmama rağmen diyorum ki hala çok çok çok çok pahalı. Ama yine diyorum ki benim tahminimce 1 taban daha yapıp yataya bağlar. Yine pahalı durur. Çünkü sasa gibi hisseler her zaman pahalı fiyatlanmıştır. Millet o zaman pahalı diye almadı biz topladık yarın yine pahalı diye almayacaklar biz yine toplamaya devam edeceğiz. Bu şirket yatırımlarını bitirip borcunu azaltınca o zaman biz konuşmaya başlarız vesselam. Yatırım tavsiyesi değildir.

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by massimo Yazıyı Oku
    Eski Ayhan 53 sen çok mütevazı ve kibarlaşmısın. Emeğinize yüreğinize sağlık.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başkası ile karıştırmışın ayhan53 forumu tara bulursun .

3. Ben anlamıyorum. Açığa satış gelmiş bugün KY elindeki malı niye satar??

Hiç bir şey yapmadan kenarda bekleseler, gelen alımlarla fiyat yükseldikçe açıkçılar da açıklarını kapatmak için alıma geçecekler tavan olacak.

Çok şaşırdım. Açıkçası yasaktan sonra 2 tavan gider diyordum. Anlamadım bu işi.

4.  Alıntı Originally Posted by massimo Yazıyı Oku
    Piyasa martta bir filim yapar, sasa da 20 altına gelirse böbrek , göz retinası, ev araba hatta çocuğun birini satıp sasa ya basacağım.
    puhahaahaa

Aselsan, işfin , vs vs 800.000 yeni yatırımcının olduğu piyasada daha çok örnekler göreceğimize eminim.

1998 miydi Alyağı 3.25 lerden 36 tl götürmüşlerdi. mecnurlar filan di galiba.

adam lar deveyi götürmüştü. kuyruğunda bir kıl kadar ceza almışlardı.

Sasa yı 50 li fiyatlardan alanlara tavsiyem fiyat ortalaması yapmamaları fiyat dengelemiş tekrar yukarı döndüğüne emin oldukları fiyattan almaları.

Abd 10 yıllıkları hikayesi çok konuşuluyor. yabancı sasa dan 1 kaybeder onun 100 katını başka yerden çıkardıysa sasa daki kaybına bakmaz 8,5 'tan sattığı dolarını 7,10 lar 7,20 lerden alır gider ise hiç şaşmam.

Ayrıca bizim onları takip ettiğimizi bunca yıl çözmüş ve yerli gibi komisyona razı olup yerli kurumlardan işlem yapma ihtimallerinide unutmamak gerek.

2023 2023 derken hevesler 2023 e kalmaz inşallah.

Herkeze geçmiş olsun.

sanada gecırmıs olalım kal saglıcakla
    Lutfen yatırımlarınızı Kendı suzgecınızden gecırerek kararlar alınız
    Aklım olsa Burada olmazdım Sadece hıssetmesını ıyı bılırım

5. Sasa her zaman düştüğü yerden kalktı ve yeni zirveler yaptı. İnşallah bu zor günlerde geçer.
    Borsalar, aktif olandan sabırlı olana para aktarımını sağlamak için tasarlanmıştır. W.Buffett

6.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    sanada gecırmıs olalım kal saglıcakla
    Exel deki sasa sayfasına bunu not alalım. yaşlı kardeş. o fiyatlara gelirse sasa dan al satlar ile elde ettiğim 80k kar ile 3k 4k lot daha fazla alacağım.
    her kağıt gubref, işbir olacak diye bir kanun yok.

2000 li yılların başında üzerinde 11 tane bedelsiz var diye 50.000 lot sasayı 0.5 Tl lerden alıp sıkılıp 0.55 Tl lerden satıp kurtuldum diye sevinende bendim yılar sonra 8 tl den toplamaya başlayanda benim. şimdi 25~35 Tl aralığında boşalanda benim. yine her satışımı en az 3~5 kademe altından toplayacakta benim.

Ben sizin yazdığımız gibi ortaklarıma geçirme hevesinde değil. ben yatırımımdan kendimi kåra geçirme hedefindeyim.

fiyat 55 lere kısa vadede gelirse sen buraya gel şu meşhur .

kurt kocayınca itin köpeğin maskarası olur.

diye yazıver. bizde gelip üstad hakkını helal et. saygısızlık ettiysek af et yazalım.

ama fiyat benim hedeflerime gelirse iyimserlik dağıttığım arkadaşlara ne cevap vereceğini sen düşün.

Kalp sağlığına dikkat et bu heyacanlı günlerde.
    Selamlar Saygılarımla

Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

7. A.s bu gündemi taban

8. O.ç açmadan -6 nedir

Sayfa 570/579 İlkİlk ... 70470520560568569570571572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •